04 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Прес-центр
Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Центр зайнятості інформує
 • Оголошення
 • Консультативно-дорадчі органи
 • Безоплатна правова допомога
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмінпослуг
 • Спостережна комісія
 • Ресурсний центр громад
 • Генеральні плани
 • Децентралізація влади
 • Соціальний захист населення
 • Пенсійний фонд інформує
 • Територіальний центр
 • Очищення влади
 • Використання бюджетних коштів
 • Енергоефективність
 • Звернення громадян
 • Містобудівні умови та обмеження
 • COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  Головна>Прес-центр>Обласний військовий комісар Олег Галак: Збройні Сили України потребують поповнення для успішного завершення АТО
  П'ятниця, 01 серпня 2014 00:00

  Обласний військовий комісар Олег Галак: Збройні Сили України потребують поповнення для успішного завершення АТО

  IMG_0616_Сьогодні в ході обласної наради голови облдержадміністрації та голови облради Валентина Вітра обговорили хід реалізації завдань щодо проведення в області часткової мобілізації.

     Участь в її роботі взяли, голови РДА, райрад, міські, селищні та сільські голови, керівники правоохоронних та силових структур, духовенство.

     Як поінформував обласний військовий комісар Олег Галак, з метою підтримання обороноздатності української держави та завершення антитерористичної операції виникла необхідність проведення третьої черги часткової мобілізації. Згідно Указу Президента України Петра Порошенка мобілізація здійснюватиметься у п’ять етапів по сім днів кожен. Впродовж першої доби: проведення оповіщення військовозобов’язаних та постачання військової техніки до національної економіки, другої-третьої – проведення медичних оглядів оповіщених військовозобов’язаних, четвертої-сьомої – збір та доставка мобілізаційних ресурсів до військових частин.

     За словами Олега Галака, під час третьої хвилі часткової мобілізації планується привести в бойовий стан 15 бойових частин та 44 частини бойового забезпечення потреб оборони. Якщо в перших хвилях призивали десантників та гранатометників, то тепер перевага надається постачанню та забезпеченню частин, а також підтримкою армії.

     Волинському обласному комісаріату визначено завдання щодо укомплектування Луцького прикордонного загону, 128 водно-піхотної бригади, 80 окремої артилерійної бригади, Львівського військового медичного госпіталю та окремих загонів, що розташовані на території волинської області.

  Він поінформував, що «призовом на військову службу під час мобілізації підлягають військовозобов’язані громадяни України, які на підставі висновку медичної комісії придатні до військової служби. Не підлягають до призову: заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України; визнані відповідно до висновку військово-лікарської  комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії); чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 16 років; жінки, на утриманні яких перебувають діти віком до 16 років; зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, відповідно до законодавства України, в разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд; народні депутати України, інші військовозобов’язані або окремі категорії громадян у передбачених законами випадках».

     За дорученням голови облдержадміністрації, військовозобов’язаних механізаторів, які задіяні в жнивній кампанії, військкомати не мобілізовуватимуть.

     Олега Галак повідомив, що наразі в області перебувають переселенці зі Сходу, і чоловіків призовного віку також поставлять на облік.
  Згідно Указу військовозобов’язані, які призиваються під час третьої хвилі мобілізації, спочатку будуть проходити місячні навчання в спеціальних центрах підготовки та перепідготовки і тільки після того будуть направлятися на виконання завдань.  «Всі, хто отримає повістку, її вклеюють у військовий квиток, щоб призиватись в ряди загонів самооборони, надалі займатимуся своїм повсякденним життям до відповідного сигналу військового комісаріату. Таке рішення прийнято на випадок відкритої збройної агресії Російської Федерації».
  Обласний військовий комісар також роз’яснив, що «демобілізація – це звільнення військовослужбовців, призваних під час мобілізації, може бути здійснена за умов стабілізації військово-політичної ситуації в країні. Вона проводиться поетапно: не менше двох-чотирьох етапів. Ротація – поетапна заміна призваних військовослужбовців. Саме ротація підрозділу в зоні проведення антитерористичної операції є одною з цілей третьої хвилі часткової мобілізації.
     Волинський обласний військовий комісар Олег Галак поінформував, що за попередні дві хвилі мобілізації від 17 березня та 6 травня до лав Збройних сил України Волинь направила понад 3500 військовозобов’язаних та понад 250 одиниць техніки.

     Прес-служба облдержадміністрації

  Переглядів 1182
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Камінь-Каширська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
  Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
  © 2014 kamadmin.gov.ua