Версія для друку
Понеділок, 02 квітня 2018 12:24

Недопущення випадків підтоплень: у районі тривать необхідні заходи

На Камінь-Каширщині тривають роботи щодо запобігання підтопленню під час весняних паводків. У даному напрямку працюють представники цивільного захисту, управління водного господарства, дорожники.

Слід зазначити, що голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук​ підписав доручення від 29 березня 2018 року № 595/07/2-18 «Про вжиття додаткових заходів щодо запобігання випадків підтоплень в населених пунктах району». Також керівник виконавчої гілки влади краю провів з цього приводу низку робочих нарад.

Так, на теренах району виїзна комісія проводить обстеження територій населених пунктів на наявність штучних перепон у водовідвідних системах, що можуть спричинити підтоплення під час проходження водопілля.

За словами начальника відділу з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації Валерія Головейчука, на даний час обстежено 35 населених пунктів району. Проведено відкачування надлишкових вод по вулицях Ковельська і Торгова, що в місті Камені-Каширському. Сьогодні фахівці цивільного захисту здійснюють відповідні роботи на території села Видричі.

Окрім того, комунальники у випадку виявлення штучних перепон на шляхах водовідведення району прочищують меліоративні мережі від залишків льоду, гілок, сміття тощо.

 

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 400

Галерея зображень