Версія для друку
Середа, 07 листопада 2018 10:03

«Посміхнемось щиро Вишні»: результати конкурсу юних гумористів

З метою виявлення та підтримки талановитих дітей і молоді, розвитку їх творчих здібностей; виховання любові до рідного слова, до української національної класики, популяризації жанру художнього читання, творчості талановитого українського гумориста Остапа Вишні проведено районний конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні».

Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Вишневі усмішки» (очний), «Веселий пензлик» (заочний), «Власні усмішки» (заочний).

Номінація «Вишневі усмішки»:

Гран-прі отримав Пилипчук Ілля – учень НВ К№ 1 м. Каменя-Каширського (керівник: Якубінська О. А.)

у І віковій групі:

І місце

Дмитрук Софія – учениця загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Клітицьк (керівник: Приймак О. В.)

ІІ місце

Процик Маріанна – учениця опорного навчального закладу с. Пнівне (керівник: Мушка Р. В.)

Кот Валентина – учениця НВК № 2 м. Каменя-Каширського (керівник: Пугач Л. В.)

ІІІ місце

Свиридюк Андрій – учень загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Мостище (керівник: Ладан Н. П.)

Панасюк Валерія – учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Раків Ліс (керівник: Малашевська Р. О.)

Даукуліс Василь  – учень загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Личини (керівник: Бирук Г. І.)

у ІІ віковій групі:

І місце

Сопронюк Дмитро – учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Нуйно (керівник Теребейчик О. В.)

ІІ місце

Митчик Дарина – учениця НВК № 2 м. Каменя-Каширського (керівник: Пугач Л. В.)

ІІІ місце

Савчук Богдана – учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Залісся (керівник: Савчук Л. В.)

Балецька Катерина – учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Сошичне (керівник: Литвин Л. А.)

Савчук Роман – учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Гута-Боровенська (керівник: Кузьмич С. М.)

Номінація «Веселий пензлик»:

І місце

Приймачук Ольга – учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Сошичне (керівник: Крючкова О. В.)

Войчик Сніжана – учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Підцир’я (керівник: Раковець О. П.)

ІІ місце

Сидорук Андрій – учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Залісся (керівник: Шумік Н. М.)

ІІІ місце

Микитюк Оксана – вихованка гуртка «Кольоровий водограй» (керівник: Бірук Л. М.)

Геліч Софія – вихованка гуртка «Ми малюємо світ» НВК № 1 м. Каменя-Каширського (керівник: Кутько О. В.)

Солов’янчик Карина – учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Тоболи (керівник: Турик Р. П.)

У номінації «Власна усмішка» переможцями стали: Філоненко Олександр – учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Підцир’я, Куниця Ольга – учениця НВК № 1 м. Каменя-Каширського, Войтюк Ілля – учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Качин.

На обласному етапі конкурсу юних гумористів у номінації «Вишневі усмішки» Камінь-Каширський район успішно представив Пилипчук Ілля – учень НВК №1 м. Каменя-Каширського, який у своїй віковій категорії здобув І місце.

У номінації «Веселий пензлик» на обласному етапі переміг Сагаян Олег – учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Сошичне, ІІІ місце – у Войчук Сніжани – учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Підцир’я.

У номінації «Власна усмішка» ІІІ місце здобули гуморески Філоненка Олександра – учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Підцир’я.

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Переглядів 1123