Версія для друку
Понеділок, 04 лютого 2019 10:02

Під час апаратної наради проаналізували стан казначейського обслуговування

Традиційно на обговорення питань життєдіяльності району зібралися сьогодні, 4 лютого 2019 року, керівники краю, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій. Апаратну нараду провів голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук.

Спершу присутні заслухали інформацію про стан казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів Камінь-Каширського району за 2018 рік. Щодо зазначеного вище питання звітувала начальник управління Державної казначейської служби України в Камінь-Каширському районі Орися Букало.

За словами Орисі Михайлівни, на обслуговуванні в управлінні Державної казначейської служби України в районі перебуває 65 розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, включених до мережі минулоріч, яким відкрито 565 рахунків за видатками.

– Протягом звітного періоду до державного бюджету по Камінь-Каширському району надійшло 33 млн 624,8 тис. грн. По загальному фонду державного бюджету в районі відкрито асигнувань в обсязі 372 млн 684,2 тис. грн. Натомість, до місцевих бюджетів надійшло 95 млн 579,6 тис. грн. Найбільшу питому вагу в надходженнях загального та спеціального фондів місцевих бюджетів становлять податкові надходження (86 %), – поінформувала Орися Букало. – Обсяг видатків місцевих бюджетів – 749 млн 606,9 тис. грн., левова частка яких (93 %) – це захищені видатки (оплата праці та нарахування на заробітну плату; оплата комунальних послуг та енергоносіїв; заходи щодо реалізації державних (регіональних) програм; субсидії та поточні трансферти населенню району). Впродовж 2018 року з державного бюджету місцевим бюджетам району перераховано субвенцій на суму 529 млн 47,2 тис. грн. (субвенція для допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям; освітня, медична субвенції; субвенція на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу; субвенція на соціально-економічний розвиток тощо).

Насамкінець доповідач зупинилася на питаннях електронної звітності та системи дистанційного обслуговування.

 

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 819