Версія для друку
Середа, 12 червня 2019 11:24

Відбулася сесія районної ради

На засідання представницького органу краю зібралися сьогодні, 12 червня 2019 року, обранці громади. У роботі 36-ї сесії районної ради взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук і керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Варто зауважити, що всі питання порядку денного депутати попередньо розглянули під час засідань постійних комісій.

Традиційно основна увага зосереджувалася на бюджетній тематиці. Зокрема, йшлося про виконання районного бюджету за І квартал поточного року. Разом з тим, депутатський корпус вніс зміни до головного фінансового документу, котрі викликані зміною в міжбюджетних трансфертах та потребою внесення змін у кошторисні призначення видатків головних розпорядників коштів районного бюджету.

Так, з-поміж усього, згідно з обласним розпорядженням району надана субвенція з державного бюджету на підвищення якості освіти та придбання персональних комп’ютерів у сумі 910 тис. 220 грн. Ще одна субвенція виділена з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 7 млн 561 тис. 373 грн. Ці кошти спрямовуються на поточний ремонт вулиці Гагаріна в місті Камені-Каширському та на капітальний ремонт вулиці Шевченка, що в Осівцях.

Також у ході роботи сесії депутати внесли зміни до низки районних програм.

 

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 449

Галерея зображень