Версія для друку
Середа, 20 листопада 2019 11:30

Відбулося засідання позачергової сесії районної ради

На позачергове засідання представницького органу краю сьогодні, 20 листопада 2019 року, зібралися обранці громади. У роботі 40-ї сесії районної ради взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік.

Як завжди, основна увага зосереджувалася на бюджетних питаннях. Зокрема, йшлося про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року. Так, начальник управління фінансів райдержадміністрації Валерій Бортнійчук озвучив ключові показники:

– До загального фонду районного бюджету протягом звітного періоду надійшло 504 млн 914,2 тис. грн. Видаткова частина становить 476 млн 146 тис. грн. З резервного фонду районного бюджету за липень-жовтень цього року використано 4 тис. 810 грн на придбання та передачу пливно-мастильних матеріалів для ліквідації пожежі на території Карасинської сільської ради.

Депутатський корпус вніс зміни до районного бюджету, котрі, у свою чергу, викликані зміною в міжбюджетних трансфертах та потребою внесення змін у кошторисні призначення видатків головних розпорядників коштів районного бюджету.

Тож на основі відповідних розпоряджень голови облдержадміністрації прийняте розпорядження голови райдержадміністрації, згідно з яким за рахунок переданих трансфертів збільшено обсяг доходів та видатків загального фонду районного бюджету на 194,535 тис. грн. На проведення виборів депутатів Сошичненської ОТГ виділено субвенцію з державного бюджету в сумі 187,5 тис. грн.

Також збільшено плановий обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 80 тис. грн та спеціального фонду – на 55 тис. грн, в тому числі по головних розпорядниках коштів: 70 тис. грн – на придбання лікувального харчування для дітей хворих фенілкетунорією, 55 тис. грн – на придбання медичного обладнання хірургічного відділення ЦРЛ, 10 тис. грн – на підтримку федерації важкої атлетики Камінь-Каширського району.

Разом з тим, депутатський корпус схвалив рішення про виділення коштів з районного бюджету обласному бюджету на співфінансування нового будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Піщане на суму 190 тис. грн.

 

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 360