Версія для друку
Вівторок, 13 жовтня 2020 18:02

Керівники району привітали спортсменок-важкоатлеток з перемогами на чемпіонаті України з важкої атлетики

Упродовж 8 – 14 жовтня у місті Павлоград Дніпропетровської області проходить чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років.

Збірну команду Волині на цих змаганнях представили вихованки ДЮСШ Камінь-Каширського району під керівництвом тренера-викладача, майстра спорту України Валентина Андруся.

У командному заліку юні спортсменки-важкоатлетки посіли почесне друге місце серед 22-х команд, поступившись лише трьома балами представницям із Донецької області.

Олександра Чмух у ваговій категорії 49 кг встановила сім рекордів України – три у ривку, два у поштовху та два у сумі двоборства серед дівчат до 13 років, закінчивши змагання з результатом – ривок 55 кг, поштовх 65 кг, що у сумі становить 120 кг. Дівчина підтвердила норматив кандидата в майстри спорту України.

Окрім того, чемпіонками стали: Марія Чмух, Катерина Малащук, Софія Козак, Анна Король, Юлія Хоцевич та Карина Кривдік.

Сьогодні, 13 жовтня 2020 року, керівники району привітали дебютанток з успішними результатами. Тематична зустріч відбулася у стінах райдержадміністрації.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Віктор Сус зазначив, що важка атлетика – одна зі спортивних візитних карток Камінь-Каширського району. Віктор Іванович подякував за результативну роботу тренеру та побажав дівчатам подальших перемог:

– Думаю, що лише справжній характер, робота над собою і тренування приводять до таких спортивних висот. Наснаги вам та успіхів. Не зупиняйтесь! 

У свою чергу, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік промовив:

– Незважаючи на ваш досить юний вік, дуже напружений і складний графік тренувань, ви продемонстрували неперевершені результати. Ми пишаємося вами. Приємно, що саме на Камінь-Каширщині зростає таке молоде покоління. Впевнений, це далеко не остання нагорода для вашої команди, для кожного з вас особисто, адже наполегливість і завзяття завжди належно оцінюються. Щасти вам!

Потому посадовці вручили спортсменкам грошові винагороди.

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

Переглядів 542