Версія для друку
Середа, 14 жовтня 2020 07:42

Звернення керівництва району з нагоди Дня захисника України

Шановні краяни!

Український народ завжди прагнув до незалежності, давав гідну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю. Ці подвиги увіковічені визначними та пам’ятними датами, з-поміж яких – 14 жовтня.

У цей день ми складаємо щиру молитву Пресвятій Богородиці. Адже впродовж багатьох століть свято Покрови було головним для українських вояків усіх часів – від давнини до сьогодення.

Високу славу козаків, героїв визвольних змагань, воїнів УПА та переможців нацизму успадкували нинішні борці за волю Батьківщини. Тому День захисника України – воістину всенародний, який увібрав у себе багаті та славні традиції, уособлює мужність і героїзм, а разом з тим – зрошений кров’ю та освячений вірою. 

Тож схиляємо голови перед подвигом захисників України, дякуємо волонтерам і громадськості за небайдужість та активну позицію. 

Переконані, що нам вистачить сили духу, взаєморозуміння та мудрості, аби вкотре засвідчити: український народ здатен на великі перемоги.

Звертаємося до представників духовенства та релігійних організацій району з проханням провести молебні за мир в Україні та її захисників. Віримо, наші щирі прохання у день великого релігійного свята обов’язково почує Всевишній!

Зичимо всім міцного здоров’я, миру, щастя, добра та злагоди! 

Слава українському народові! Слава його захисникам! Слава Україні!

 

З повагою

 

перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр МИХАЛІК 

голова районної ради Віктор СУС

Переглядів 211