Версія для друку
П'ятниця, 16 жовтня 2020 14:34

Комісія ТЕБ та НС: на Камінь-Каширщині зростає рівень захворюваності на COVID-19

Відповідно до зонування епідемічної небезпеки в Камінь-Каширському районі встановлений «жовтий» рівень.

Аби проаналізувати ситуацію щодо поширення COVID-19 та прийняти певні протиепідемічні заходи, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік.

За словами завідувачки Камінь-Каширського міжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Галини Кузнецової, у районі зростає кількість інфікувань. За весь період спостереження COVID-19 виявлено у 410 жителів. Одужали 345 осіб. Тривогу викликає те, що більше починають хворіти діти та люди працездатного віку. Так, спалахи коронавірусної недуги зафіксовані в 14 навчальних закладах району, де виявлені 36 випадків. Зокрема, активне вогнище захворювання – дошкільний навчальний заклад № 3 «Казка» міста Каменя-Каширського.  

Щодо ситуації у закладах охорони здоров’я, то на сьогодні госпіталізовано 48 людей, а у разі необхідності перепрофілюють інші відділення для лікування пацієнтів з COVID-19. Про це повідомила головний лікар КНП «Камінь-Каширська центральна районна лікарня» Людмила Потягайло. Разом з тим, Людмила Адамівна зауважила, що киснева терапія є невід’ємною частиною лікування важких пацієнтів. Наразі в медичній установі є достатня кількість кисневих концентраторів.

На основі вищезазначеного районна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення закрити ДНЗ № 3 «Казка», рекомендувати закладам освіти району розпочати канікули з 22 жовтня терміном не менше, ніж 14 календарних днів.

Вкотре закликаємо всіх дотримуватися карантинних вимог у громадських місцях, транспорті та уникати скупчення людей.

Протокол засідання комісії з питань ТЕБ та НС від 16.10.2020 р.

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

Переглядів 267

Галерея зображень