Версія для друку
Субота, 25 грудня 2021 14:35

Маневицька та Прилісненська ТГ: пункти щеплень працюють згідно з графіком

На виконання доручення голови райдержадміністрації Ольги Ващук триває інспектування місць вакцинації населення. Тож сьогодні, 25 грудня 2021 року, профільні заступники очільниці виконавчої гілки влади в районі обстежили відповідні локації, облаштовані на теренах Маневицької та Прилісненської громад.

Як свідчать результати моніторингу, всі пункти щеплень працюють згідно з графіками, забезпечена послідовна робота медпрацівників і доступність послуги для всіх охочих, тим паче, що з кожним днем збільшується тих, хто свідомо та відповідально робить вибір – вакцинуватися.  

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 30.11.2021 № 2664, зареєстрованим в Мін’юсті 16.12.2021 за №1624/37246, розширило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності;
  • органів місцевого самоврядування; 
  • закладів охорони здоров’я державної та комунальної форми власності;
  • комунальних підприємств, установ та організацій.

Працівники вищезазначених установ, які не щепляться проти COVID-19, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

 

Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації 

Переглядів 420

Галерея зображень