Версія для друку
Вівторок, 04 січня 2022 15:20

Дитячі усмішки – це найкраще, що може втішати та зігрівати душу, – голова РДА Ольга Ващук відвідала cім’ї загиблих захисників України

Щорічно напередодні та в період новорічних і різдвяних свят у районі організовують заходи, які дають змогу відчути всім, хто потребує особливої соціальної уваги, що за них, за їхні успіхи та радощі вболівають багато небайдужих і є чимало людей, готових допомогти та підтримати. 

Це – різноманітні благодійні акції, а також традиційні відвідини сімей загиблих захисників України.

Найбільше радіють таким візитам діти, адже із задоволенням приймають привітання та подарунки. І попри свій юний вік, вони вже багато усвідомлюють й пишаються, коли про їхніх батьків згадують як по справжніх Героїв.

Саме з таким посилом голова райдержадміністрації Ольга Ващук і начальник Волинського прикордонного загону Сергій Лозінський побували в селі Гірки Любешівської територіальної громади. Посадовці відвідали вдову прикордонника, висловили свої теплі побажання з нагоди прийдешніх свят і вручили подарунки дітям.

Сьогодні, 4 січня 2022 року, очільниця виконавчої гілки влади краю та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Максим Демидюк з цією ж метою навістили родини воїнів АТО/ООС, котрі загинули за Україну.  

– Діти не мають жодного впливу на події, які відбуваються в житті. І незважаючи на те, що доля змусила їх швидко подорослішати, у них повинно бути дитинство. Тому ми намагаємося зробити так, щоб у їхній пам’яті залишилися моменти простих радощів і відчуття дива. Адже дитячі усмішки – це, мабуть, найкраще, що може втішати та зігрівати душу, – каже голова РДА Ольга Ващук.

До слова, cім’ї загиблих захисників України, які проживають на теренах Маневицької та Любешівської ТГ, відвідали також заступники очільниці виконавчої гілки влади в районі.

 

Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації 

Переглядів 400

Галерея зображень