Версія для друку
П'ятниця, 21 січня 2022 15:11

Підсумували роботу Камінь-Каширського районного управління та 4-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Волинській області за 2021 рік

Звіт проходив сьогодні, 21 січня 2022 року, в рамках підсумкової наради під керівництвом начальника Головного управління ДСНС України у Волинській області генерал-майора служби цивільного захисту Володимира Грушовінчука.

У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Ольга Ващук, голова районної ради Віктор Сус та очільники територіальних громад.

У фокусі обговорення – перспективні напрямки діяльності служби.

З інформаційною довідкою про роботу підрозділу протягом 2021 року виступив начальник Камінь-Каширського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області Віталій Деркач.

Зокрема, йшлося про посилення контролю за станом забезпечення пожежної та техногенної безпеки, активізацію заходів із запобігання надзвичайним подіям і трагічним випадкам на них, оперативного реагування на кризові ситуації, посилення інформаційно-роз’яснювальної та профілактичної роботи серед населення, матеріально-технічного забезпечення місцевої пожежної охорони району та пожежно-рятувальних підрозділів.

– На особливому контролі – належний безпековий рівень. Відтак, задля цього потрібна спільність дій не лише компетентних органів, місцевої влади, а й обізнаність та відповідальність жителів району. Тому максимальні зусилля спрямовані на побудову такого діалогу. Відповідні питання розглядаємо на робочих нарадах, засіданнях профільних комісій, колегії райдержадміністрації. Спасибі вам за злагоджену роботу та конструктивну співпрацю, – мовила голова райдержадміністрації Ольга Ващук.

За підсумками наради, начальник Головного управління ДСНС України у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук схвально оцінив діяльність рятувальників району та подякував особовому складу підрозділу за проведену роботу.

Довідка про роботу підрозділу протягом 2021 року

 

Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації

Переглядів 379

Галерея зображень