17 серпня 2022 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Прес-центр
Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Центр зайнятості інформує
 • Оголошення
 • Консультативно-дорадчі органи
 • Безоплатна правова допомога
 • Вивчення громадської думки
 • Спостережна комісія
 • Генеральні плани
 • Децентралізація влади
 • Соціальний захист населення
 • Пенсійний фонд інформує
 • Очищення влади
 • Звернення громадян
 • Містобудівні умови та обмеження
 • COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2022 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  Головна>Прес-центр>Як цьогоріч проходитиме ЗНО
  Вівторок, 25 січня 2022 18:51

  Як цьогоріч проходитиме ЗНО

  Питання проведення ЗНО-2022 розглянули сьогодні, 25 січня 2022 року, під час апаратної наради в голови райдержадміністрації Ольги Ващук. З відповідною інформацією виступила начальниця відділу освіти, молоді та спорту РДА Наталія Красюк.

  Спершу Наталія Євгенівна зазначила, що з 5 по 22 січня на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти тривала реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, яке проходитиме згідно з графіком:

  - українська мова, українська мова та літератури – 19 березня;

  - історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови – 26 березня.

  У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Результати тестування з української мови, української мови та літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.

  Разом з тим, доповідачка поінформувала про основну сесію ЗНО:

  – Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році проходитиме в період з 23 травня по 17 червня. Відповідні дати затверджено наказом Міністерства освіти і науки України. Участь у ЗНО може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог. Для випускників старшої школи закладів загальної середньої освіти 2022 року результати ЗНО зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Випускники повинні скласти тести з чотирьох навчальних предметів: українська мова, математика, історія України або іноземна мова, а також четвертий предмет на вибір. Зовнішнє оцінювання нараховує 13 тестувань: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести максимально з п’яти навчальних предметів. Якщо учасник бажатиме скласти понад п’ять навчальних предметів, він зможе це зробити за кошти фізичних і юридичних осіб. Реєстрація осіб для участі у ЗНО триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня.

  Згідно з повідомленням, тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

  - фізика – 23 травня;

  - хімія – 26 травня;

  - українська мова, українська мова та література – 31 травня;

  - математика, математика (завдання рівня стандарту) – 3 червня;

  - іспанська, німецька, французька мови – 6 червня;

  - англійська мова – 7 червня;

  - історія України – 10 червня;

  - географія – 14 червня;

  - біологія – 17 червня.

  – Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня. Щороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії ЗНО, проводиться додаткова, яка цьогоріч відбудеться у термін з 23 червня по 15 липня. Графік буде оприлюднено до 31 січня 2022 року, – додала Наталія Красюк.

   

  Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації

  Переглядів 543
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Камінь-Каширська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
  Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
  © 2014 kamadmin.gov.ua