Версія для друку
Неділя, 30 січня 2022 10:53

Обстежили пункти вакцинації, облаштовані на теренах Маневицької та Любешівської громад

Сьогодні, 30 січня 2022 року, за дорученням голови райдержадміністрації Ольги Ващук її профільні заступники продовжили інспектувати пункти вакцинації, облаштовані на теренах Маневицької та Любешівської громад.

Посадовці обстежили дотримання медперсоналом графіків роботи у вихідні та якість надання відповідної послуги населенню.

На сьогодні медичні бригади працюють у штатному режимі, здійснюють щоденний прийом відвідувачів. Крім того, в населені пункти виїжджають мобільні бригади, які вакцинують усіх охочих.

Нагадаємо, що в районі проводять щеплення бустерною дозою проти COVID-19, яка вводиться через 6 місяців після повного курсу вакцинації для того, аби підвищити імунітет. Для бустерної дози перевагу надають м-РНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Разом з тим, люди з груп ризику, котрі мають низький імунітет (онкохворі, особи на імуносупресорній терапії тощо) мають змогу отримати додаткову дозу, а через 3 місяці після додаткової – бустерну (оптимальний термін введення від 3 до 6 місяців).

 

Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації

Переглядів 428

Галерея зображень