Версія для друку
Вівторок, 17 травня 2022 10:33

Вільний народ і вільних людей не зупинити, – Ольга Ващук

Дні після 24 лютого переповнені сумними новинами. Йдуть у засвіти мужні та справжні, які робили все, щоб наблизити перемогу. Вони – Герої!

Їхні подвиги знайшли своє продовження. У незламності побратимів, які міцно тримають оборону. В прагненні кожного з нас працювати та шукати можливість допомогти. В міцності духу військових, які дбають про непорушність наших рубежів.

На щастя, завдяки єднанню зусиль, розпочата операція з порятунку захисників Маріуполя. Сподіваємося, що вона дасть змогу зберегти найдорожче – життя.

Сьогодні ми всі знаємо свої завдання, ми всі там, де маємо бути. Адже вільний народ і вільних людей не зупинити. Тому рухаємося далі. Малими та великими кроками, в тилу та на фронті, збройно та гуманітарно, духовно та культурно, інформаційно та економічно. Наполегливо та впевнено пройдемо цей шлях. Заради тих, хто тримає небо над нами та Україною.

На прикордонні – спокійно. Реагуємо на повітряні тривоги, а вони, як бачимо, почастішали. Бережемо себе та близьких. Підтримуємо воїнів. Молимося за мир. Віримо в нашу Неньку. Пам'ятаємо її синів і доньок!

Переглядів 194