13 жовтня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Прес-центр
Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Центр зайнятості інформує
 • Оголошення
 • Консультативно-дорадчі органи
 • Безоплатна правова допомога
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмінпослуг
 • Правове забезпечення
 • Ресурсний центр громад
 • Генеральні плани
 • Децентралізація влади
 • Соціальний захист населення
 • Пенсійний фонд інформує
 • Територіальний центр
 • Очищення влади
 • Використання бюджетних коштів
 • Енергоефективність
 • Звернення громадян
 • Містобудівні умови та обмеження
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  Вівторок, 01 жовтня 2019 16:06

  Відкриття нового навчального року

  01 жовтня 2019 року в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Камінь-Каширської РДА пройшло урочисте відкриття нового навчального року для слухачів «Університету третього віку». Територіальний центр радо зустрічав «студентів», які після літніх канікул знову готові поринути в нові знання, нові знайомства та радісне спілкування. На святі з щирими словами привітання виступили заступник начальника управління соціального захисту Віталій Федорович Леонець та директор територіального центру Новосад Петро Денисович, які побажали присутнім оптимізму, міцного здоров'я, невичерпної енергії та здобуття нових, цікавих знань в університеті. Урочистості супроводжувались концертною програмою підготовленою учасниками художньої самодіяльності районного будинку культури. Завершилось святкування колективним фото та чаюванням в колі дружнього колективу.

  За звичай слово «випускний» ми поєднуємо з веселою шкільною юністю, яка виходить на самостійний шлях життя. А тому іноді навіть не звично, що випускний вечір буває і у людей шанованих років. Але у слухачів Університету третього віку позаду – напружений навчальний рік, протягом якого вони забули про літа, хвороби, проблеми, бо кожен знайшов для себе цікаве і корисне заняття. Випускний вечір та вручення сертифікатів в урочистій обстановці відбулося 23 травня в Університеті ІІІ віку. Щасливі, усміхнені студенти приймали привітання від гостей. Багато теплих слів та побажань здоров’я, успіхів , миру і добробуту лунали від заступника голови районної державної адміністрації Інни Віталіївни Бігун, заступника директора територіального центру Володимира Степановича Климюка та головного бухгалтера територіального центру Галини Сельвестрівни Херло. Свято прикрасили своєю музичною творчістю учасники художньої самодіяльності районного будинку культури . При отриманні сертифікатів всі студенти дякували за надану увагу та знання. Найголовніше, як зізнаються самі студенти, вони отримали чудову можливість спілкування, адже цього так не вистачає людям старшого віку. В цілому святковий захід у територіальному центрі пройшов весело і душевно, на позитивній ноті та з посмішками на обличчях.
  3 грудня в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Камінь-Каширської РДА відбулось урочисте відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю. Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обовязок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На заході були присутні заступник голови районної державної адміністрації Бігун Інна Віталіївна, заступник начальника управління соціального захисту населення Леонець Віталій Федорович, начальник Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Дзямко Лілія Мефодіївна, директор територіального центру Новосад Петро Денисович. Душевну атмосферу та гарний добрий настрій на святі створили представники районної дитячої бібліотеки та вихованці дитячої школи мистецтв.
  У Територіальному центрі соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Камінь-Каширської РДА 1 жовтня 2018 року відбулося урочисте відкриття нового навчального року в Університеті III віку. «Студенти» Університету після літніх канікул знову готові поринути в нові знання, нові знайомства та радісне спілкування. В цей, по-справжньому осінній день, святкова зала була переповнена бажаючими почерпнути багатство знань. Привітати «студентів» прийшли, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бігун,заступник голови районної ради Валерій Хитрик, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віталій Леонець, які поспілкувалися з присутніми і побажали їм оптимізму, міцного здоров'я, невичерпної енергії та здобуття нових, цікавих знань в університеті. Щоб подарувати присутнім тепло та приємні хвилини відпочинку - свято супроводжувалось піснями, які підготували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури. Всі присутні були дуже задоволені програмою заходу, висловлювали слова щирої подяки всім учасникам свята та сподівання на подальші цікаві зустрічі.
  31 травня 2018 року в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Камінь-Каширської РДА відбулось урочисте закінчення навчального року для студентів «Університету ІІІ віку». Навчальний рік промайнув як мить… І ось настав особливий день – випускний. З особливим хвилюванням та піднесенням, святково одягненні випускники прийшли отримати сертифікати про проходження курсу навчання для студентів «Університету ІІІ віку». Випускники отримали привітання від гостей свята, а саме від заступника голови райдержадміністрації Бігун Інни Віталіївни, начальника відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни праці та контролю за пенсійним забезпеченням Пась Тетяни Петрівни та заступника директора територіального центру Климюка Володимира Степановича. Вони побажали щасливого життя, здійснення мрій, радості, успіху, а на заняттях щоб були уважними і зацікавленими. Також свято прикрасили своєю музичною творчістю учасники художньої самодіяльності районного будинку культури. По закінченню культурної програми випускників запросили до святкового столу.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Вівторок, 15 травня 2018 10:17

  Місія доброти!

  Гілки, побутове сміття, листя – усе це аж ніяк не прикрашає територію для відпочинку людей похилого віку . Шкільна молодь вирішила не бути осторонь та виявили ініціативу прибрати прилеглу територію Віділення стаціонарного догляду для постійного проживання. Учні НВК №1 Каменя –Каширського до робіт з благоустрою взялися із чималим ентузіазмом: якщо працювати, то старанно!

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  26 квітня в Університеті ІІІ віку відбулася зустріч із заступником начальника управління соціального захисту населення Леонцем Віталієм Федоровичем. Він надав детальне роз’яснення про нарахування субсидій, зміни які відбулися, документи які потрібні, та дані які беруться до уваги. Також роз'яснив хто має право на субсидію. Ця тема дуже хвилювала підопічних, які задавали дуже багато питань, на які Віталій Федоровичдав детальну та вичерпну відповідь.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Понеділок, 26 березня 2018 08:21

  Інструктаж по техніці безпеки

  22 березня 2018 року у відділення стаціонарного догляду для постійного проживання людей похилого віку працівниками Камінь-Каширського районного відділу управління МНС України у Волинській області було проведено навчання по евакуації підопічних під час пожежі та правила поводження в разі виникнення надзвичайної ситуації.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Саме на таку тему була проведена зустріч слухачів « Університету ІІІ віку». А для роз’яснення цього був запрошений протоієрей Сергій Михайлюк. Адже дуже часто в житті ми надаємо більше значення забобонам і марновірству, як от чорний кіт чи порожні відра, ніж вірі в Бога. Про це й говорив протоієрей Сергій . Він звернув увагу на те, як ми поводимося в повсякденному житті і чому саме з нами так відбувається. Також пояснив різницю між забобонами та нашою спокусою Бога. Адже часто ми своєю поведінкою дійсно спокушаємо Бога Не хочемо самі докласти зусиль щоб себе зберегти, а все покладаємо на Бога , але ж береженого й Бог береже. Також звернув увагу на те , що саме зараз під час посту потрібно бути особливо уважними.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Усе в житті має свій початок та кінець, усі життєві процеси є не відворотними. Турбуватися заздалегідь про своє майно, готувати його для передання нащадкам у нашому суспільстві все ще вважається поганою прикметою. А про те, щоб залишити заповіт і вирішити раз і назавжди проблему розподілу спадщини між родичами, люди, як правило, замислюються у вже дуже поважному віці. Більшість проблем виникає через відсутність в людей знань, необхідних для належного документального оформлення власного майна, порядку прийняття та оформлення спадщини. Тому 25 грудня в Університеті ІІІ віку відбулася зустріч з працівниками безоплатної первинної правової допомоги для інформування громадян про основні поняття у сфері спадкування, порядок оформлення заповіту, отримання спадщини за заповітом та законом та які проблеми найчастіше виникають при оформленні спадщини. Лекція пройшла цікаво і змістовно та викликала неабиякий інтерес наших «студентів».

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Четвер, 11 січня 2018 16:08

  Ходить містом коляда

  Новорічні свята завжди були однією із найважливіших подій у житті кожної людини. Адже саме в такі дні родина збирається разом за одним столом, щоб об’єднатися, поспілкуватися та відчути дружнє тепло. Саме тому 11 січня 2018 року в приміщенні територіального центру зібралися однією великою родиною відвідувачі Університету ІІІ віку. Кожен присутній на цьому заході занурився у прекрасну святкову атмосферу, і відчув тепло та щире відношення до себе. Концертну програму для підопічних підготував аматорський ансамбль «Криниченька» села Грудки. Вони розважали запрошених гарними колядками, дзвінкими щедрівками та добрими і щирими побажаннями. Тiшило те, що пiдопiчнi мали можливiсть згадати старовиннi колядки. Підопічні чудово провели час та головне – поринули в атмосферу феєричного казкового таїнства, що зветься Різдво Христове.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Вівторок, 02 січня 2018 10:34

  Вітання підопічних із Новим роком

  На передодні Новорічних та Різдвяних свят, 29 грудня з найщирішими привітаннями до мешканців відділення стаціонарного догляду завітав директор територіального центру Петро Денисович Новосад. Разом із завідуючим відділенням стаціонарного догляду Ярославом Васильовичем Митчиком, вони привітали підопічних з новорічними святами, побажали міцного здоров’я, миру, добробуту, тепла та вручили новорічні подарунки. Підопічні задоволені візитом гостей та щиро дякували за свято та увагу до себе, просили приїздити частіше і не забувати їх.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Щороку ми з нетерпінням чекаємо на новорічні свята, і справа тут не тільки в тривалих святкових вихідних днях, а в тій новорічній атмосфері, яка дозволяє нам по-справжньому відчути святковий настрій. Ця особлива атмосфера зустрічі знайомих людей, дарує кожному добрий настрій, заздалегідь налаштовує на приємні несподіванки, жарти та веселощі. Саме тому, на передодні Нового 2018 року пройшла зустріч з відвідувачами Університету ІІІ віку. На свято завітав заступник директора територіального центру Климюк Володимир Степанович. Він привітав всіх присутніх з наступаючими новорічними та різдвяними святами, побажав міцного здоров'я, натхнення, сімейного добробуту, радісних посмішок, любові, миру, процвітання. Підопічні чудово провели час. Всі гості були задоволені святом, яке підготували працівники територіального центру та дякували за весело та змістовно проведений час.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  14 грудня в Університеті ІІІ віку відбулася зустріч з отцем Сергієм Михалюком на тему: «Віра зцілить ваші душі. Уроки духовності». Отець провів цікаву і змістовну лекцію, він розповів про винекнення посту, ціль, як потрібно вести себе під час постіння, що написно в святому писанні та що говорять отці Церкви про піст. На кінець лекції священник відзначив, що: «Піст тілесний, без посту духовного, нічого не приносить для спасіння душі, навіть навпаки, може бути і духовно шкідливим, якщо людина, утримуючись від їжі, переймається свідомістю власної переваги від свідомості того, що вона постить. Справжній піст пов'язаний з молитвою, покаянням, з утриманням від пристрастей і пороків, викоріненням злих справ, прощенням образ, з утриманням від подружнього життя, з виключенням розважальних і видовищних заходів, перегляду телевізора. Піст не мета, а засіб - засіб упокорити свою плоть і очиститися від гріхів. Без молитви і покаяння піст стає лише дієтою».

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Напередодні відзначення 3 грудня Міжнародного Дня інваліда у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги завдяки спонсорській допомозі підприємців міста Скоць Л.В., Голянського І.М., Марчука І.В., Сичинського Г.А., Соловей Р.В., магазина «Дбайливий тато» для громадян з обмеженими можливостями дирекцією територіального центру були вручені подарункові набори, на суму 2392.00 грн. Подарункові набори (господарські товари) отримали 22 інваліди, які згідно обстеження матеріально-побутових умов проживання потребують допомоги. Головне завдання роботи територіального центру: підтримати людей з обмеженими можливостями не лише з нагоди Міжнародного Дня інваліда, а й щоденно надаючи їм соціальну допомогу і підтримку. Створити такі умови, щоб люди відчували себе в нашому суспільстві захищеними.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Напередодні відзначення 3 грудня Міжнародного Дня інваліда у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги завдяки спонсорській допомозі підприємців міста Скоць Л.В., Голянського І.М., Марчука І.В., Сичинського Г.А., Соловей Р.В., магазина «Дбайливий тато» для громадян з обмеженими можливостями дирекцією територіального центру були вручені подарункові набори, на суму 2392.00 грн. Подарункові набори (господарські товари) отримали 22 інваліди, які згідно обстеження матеріально-побутових умов проживання потребують допомоги. Головне завдання роботи територіального центру: підтримати людей з обмеженими можливостями не лише з нагоди Міжнародного Дня інваліда, а й щоденно надаючи їм соціальну допомогу і підтримку. Створити такі умови, щоб люди відчували себе в нашому суспільстві захищеними.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Четвер, 30 листопада 2017 14:26

  Міжнародний день інваліда

  30 листопада в Університеті ІІІ віку відзначили Міжнародний день інвалідів. Безумовно, цей день не є святковим. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Треба пам’ятати цей день та завжди підтримувати людей з обмеженими фізичними властивостями. На заході були присутні заступник директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Климюк Володимир Степанович та головний спеціаліст у справах інвалідів, ветеранів війни та праці Півницька Олена Миколаївна. Вони щиро зичили всім і кожному міцного здоров’я, тепла, любові й поваги. Для запрошених підопічних-інвалідів з концертною програмою виступили учасники художньої самодіяльності районного будинку культури, які подарували свою любов через пісенну творчість. Після концерту підопічні в дружній, гостинній атмосфері довго спілкувались між собою за запашним чаєм. Після таких заходів чітко усвідомлюєш, що не єдиним хлібом живе людина! І що добра посмішка, лагідне слово відігріває серця підопічних і подібне спілкування необхідне у їхньому непростому повсякденні.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Працівники Камінь-Каширського управління Пенсійного фонду постійно працюють над удосконаленням форм і методів інформаційно-роз'яснювальної роботи. Вчасно та всебічно поінформувати людину, донести до громадянина розуміння механізму роботи системи пенсійного забезпечення, надати інформацію як про свою пенсію, так і про суть усієї системи загалом — таке завдання ставлять пенсійники на зустрічах з населенням. З цією метою 23 листопада на зустріч в Університеті ІІІ віку запросили заступника начальника управління Пенсійного фонду Людмилу Андріївну Михалік. Людмила Андріївна розкрила тематику, яка є найбільш актуальною на сьогодні, стосовно перерахунку пенсій та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій. Після лекції слухачі мали можливість задати ряд запитань, які їх цікавлять, та отримати змістовні та вичерпні відповіді.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Вівторок, 03 жовтня 2017 12:21

  Відкриття навчального року

  29 вересня в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося відкриття нового навчального року в Університеті третього віку та відзначили день Ветерана та людей похилого віку. В цей, по-справжньому осінній день святкова зала була переповнена бажаючими почерпнути багатство знань. Привітати «студентів» прийшли заступник голови районної ради Валерій Хитрик, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віталій Леонець та заступник директора територіального центру Володимир Климюк. Святкову урочистість у цей день допомагали підтримувати музичні номери у виконанні вихованця дитячої школи мистецтв – Пасічка Павла та аматорського ансамблю «Криниченька » села Грудки. Супутниками свята були гарний настрій, посмішки та жарти. Урочистості пройшли в теплій дружній атмосфері і закінчилися вручанням символічних подарунків та чаюванням.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Понеділок, 22 травня 2017 10:52

  Зустріч з лікарем-травматологом

  19 травня відбулася цікава і корисна зустріч з лікарем-травматологом Голубкою Василем Івановичем, за темою «Захворювання суглобів і кісток. Переломи в людей похилого віку». Лікар провів цікаву, змістовну , необхідну лекцію. Слухачі уважно слухали, запитували лікаря за наслідки після травм, які їх спіткали на життєвому шляху, отримували змістовні відповіді та поради. Зустріч з лікарем-травматологом надихнула слухачів берегтися від травм, дбати про здоров’я у їх віці та використовувати поради лікаря у житті. До дня вишиванки лекція була проведена в українському стилі, присутні були одягнені у вишиті сорочки. Також було організовано виставку робіт «Рушничок» слухачів Університету, де вони могли показати які вправні майстрині.

  Див. http://kamter.jimdo.com (Заходи)

   

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Камінь-Каширська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
  Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
  © 2014 kamadmin.gov.ua