Версія для друку
Середа, 03 вересня 2014 00:00

Дозвільний центр

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Організація роботи "Дозвільного центру"

          На виконання  Законів України «Про внесення до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 7 квітня 2011 року №3204-VI  та «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» від 19 травня20111 року №3392- VI в Камінь-Каширському районі функціонує «єдиний дозвільний центр», який знаходиться  на першому поверсі адмінприміщення  за адресою м.Камінь –Каширський,   вул. Воля, 2 каб.116а. Засідання учасників  проводяться в актовому  залі адмінбудинку , прийом заяв – державним адміністратором  щоденно в робочому порядку.

         До складу дозвільного центру входять представники дозвільних установ району, що забезпечує отримання відповідних дозволів, висновків, свідоцтв, погоджень та інших документів на право провадження господарської діяльності. Це дає можливість здавати документи та отримувати різноманітні дозволи за принципом «єдиного вікна».

         Прийом документів та видача документів дозвільного характеру суб’єкту господарювання, оформлених місцевими дозвільними органами, відбуватиметься виключно через Державного адміністратора у дозвільному центрі. В своїй діяльності державний адміністратор  керується Законом України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 12.01.2012 р. № 28 «Про затвердження Положення про державного адміністратора та порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання».

         Державний  адміністратор надасть заявнику вичерпну інформацію щодо вимог та порядку видачі документів дозвільного характеру, одержання яких через дозвільний центр збереже  час  і забезпечить успішну організацію вашої справи.

Основні завдання та функції Дозвільного центру:

- створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в районі;

- усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у розвитку підприємництва;

-спрощення та впорядкування дозвільних, узгоджувальних процедур, організація діяльності тих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, що надають адміністративні послуги, скорочення витрат часу суб'єктів підприємницької діяльності на отримання дозволів, довідок, погоджень, висновків, необхідних при започаткуванні та здійсненні підприємницької діяльності.

Дозвільний центр об'єднує в одному приміщенні працівників:

-         районного відділу управління  УДСНС

-         відділення ДАІ  РВ УМВС

-         відділ Держземагенства у районі

-         відділу санітарного нагляду міськміжрайонного управління Головного управління держсанепідслужби в області

-         ДП «Камінь-Каширське лісове господарство»

-         ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс»

Переглядів 1604 Останнє редагування Середа, 03 вересня 2014 15:06

Останні з Administrator