23 вересня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Прес-центр
Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Центр зайнятості інформує
 • Оголошення
 • Консультативно-дорадчі органи
 • Безоплатна правова допомога
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмінпослуг
 • Спостережна комісія
 • Генеральні плани
 • Децентралізація влади
 • Соціальний захист населення
 • Пенсійний фонд інформує
 • Очищення влади
 • Бюджет
 • Звернення громадян
 • Містобудівні умови та обмеження
 • COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Вересень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30      

  П'ятниця, 01 серпня 2014 00:00

  Структурні підрозділи апарату райдержадміністрації

  Апарат районної державної адміністрації

   

  Керівник апарату – Сорочук Валентина Володимирівна , т.5 04 86 

  Email :   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Сектор організаційної роботи та управління персоналом – Митчик Сергій Степанович, т.23761, 
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  Основні завдання сектору:

  Основними завданнями сектору організаційної роботи та управління персоналом є здійснення організаційного забезпечення діяльності районної державної адміністрації та проведення перевірки виконання на території району Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади,  реалізація державної політики з питань управління персоналом у державному органі; забезпечення здійснення керівником державної служби своїх повноважень з питань управління персоналом; забезпечення організаційного розвитку державного органу; добір персоналу державного органу; прогнозування розвитку персоналу, заохочення працівників до службової кар’єри, підвищення рівня їх професійної компетентності; здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту; організаційно-методичне керівництво та контроль за роботою з персоналом у підпорядкованих територіальних органах; документальне оформлення вступу на державну службу, її проходження та припинення.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців - Лесик Василь Іванович, т.50491,
  Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання відділу:
  Ведення Реєстру, до якого вносяться відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території району.
  Складення та уточнення списків виборців.

   

  Відділ документообігу, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації – Слюсар Оксана Миколаївна , факс 50486      

  e-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання
  Основними завданнями відділу є здійснення єдиного порядку документування і роботи з документами райдержадміністрації відповідно до Інструкції з діловодства в районній державній адміністрації, надання методичної допомоги з цих питань управлінням, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації та відділам її апарату, забезпечення реалізацію державної політики у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

   

   

  Відділ фінансово-господарського забезпечення – Павлючук Галина Семенівна,

  Головний спеціаліст – бухгалтер – Тихонюк Оксана Євгенівна

  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання:
  Основними завданнями  є організація бухгалтерського обліку, господарсько-фінансової діяльності райдержадміністрації  та контролю за дотриманням правил його ведення, здійснення методологічного керівництва бухгалтерським обліком і звітністю .

  Відділ мобілізаційної  роботи  – Головейчук Валерій Іванович 

  e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Основні завдання відділу: 
  Основними завданнями відділу  є організація заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації, виконання і контроль за їх здійсненням місцевими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями району в межах, визначених законодавством.


  Управління, відділи і структурні підрозділи РДА

   

  Управління соціального захисту населення – Демидюк Максим Максимович , т. 5-05-09    e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Основні завдання управління: 
  Основними завданнями управління є забезпечення у межах своїх повноважень дотримання законодавства про працю, охорону праці, зайнятість, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, пенсійне забезпечення, соціальний захист населення, удосконалення форм і засад соціального партнерства, організація співробітництва місцевих органів виконавчої влади та органів місце­вого самоврядування з профспілками та організаціями роботодавців.
  У межах своєї компетенції бере участь у здійсненні комплексних програм поліпшення обслуговування інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, а також громадян похилого віку та сприяння всебічному розвитку соціального обслуговування за місцем їх проживання.
  Забезпечення працевлаштування інвалідів, сприяння здобуттю ними освіти і кваліфікації на рівні, що відповідає їхнім здібностям і можливостям. Сприяння органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку відповідної території. 

  Відділ фінансів – Бортнійчук Валерій Герасимович т./ф.23984 
  e-maile: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання відділу: 
  Основними завданнями відділу є підготовка проекту і організація виконання бюджету, реалізація державної фінансової , бюджетної та податкової політики на території району, підготовка пропозицій щодо концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах економіки району, фінансового забезпечення державних гарантій по соціальному захисту населення, розробка пропозицій по удосконаленню діючих форм фінансових взаємовідносин держави з підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат, забезпечення дотримання законодавства у фінансовій сфері на території району.

   

  Відділ економіки –   Нікітчук Олександр Лук’янович, т. 2-30-68  

  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  agro@kam.adm.gov.ua 

  Основні завдання відділу: 
  Основними завданнями відділу є забезпечення реалізації на території Камінь-Каширського району державної політики економічного і соціального розвитку; державної регуляторної політики; державної політики з питань розвитку інфраструктури, дорожнього господарства; державної політики з питань формування та удосконалення мережі автотранспортних послуг, оптимізації мережі маршрутів перевезення пасажирів у межах району; державної політики у сфері агропромислового розвитку; державної політики з питань соціально-трудових відносин, зайнятості населення.

   

   

  Відділ житлово-комунального господарства та екології – Чосік Орина Петрівна e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання відділу: 
  Основними завданнями відділу є забезпечення на території району реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, енергозбереження, енергоефективності, благоустрою населених пунктів; забезпечення на території району реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів, поводження з відходами (крім поводження з радіоактивними відходами); вирішення інших питань у сфері житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища відповідно до законодавства. 

   

  Відділ містобудування та архітектури – __________________________

  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  
  Основні завдання відділу: 
  Основними завданнями відділу є забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території району. 
  Аналіз стану містобудування на території району, організація розроблення, проведення експертизи і забезпечення затвердження в установленому порядку генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації; координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови населених пунктів на території, поліпшення їх архітектурного вигляду та забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури.

  Відділ освіти, молоді та спорту – Красюк Наталія Євгенівна, т./ф. 23186, 2 33 48 , м.Камінь-Каширський, вул. Шевченка, 8
  e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
  Основні завдання відділу:
  Основними завданнями відділу є реалізація державної програми в галузі освіти з урахуванням особливостей соціально-культурного середовища району, створення умов для реалізації гарантованого Конституцією України права громадян на отримання повної загальної середньої освіти, Розробка та  виконання програм економічного і соціального розвитку району з питань молоді, фізкультури та спорту, координація роботи з питань молодіжної політики, спорту

  Відділ культури –   Мороз Аліна Федорівна , т.23660, м.Камінь-Каширський, пл..Культури,1,  

  Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  Основні завдання відділу: 
  Основними завданнями відділу є реалізація державної політики у сфері культури, бібліотечної справи, охорони культурної спадщини, національної музейної політики, релігії, міжнаціональних відносин, захисту прав національних меншин та прав громадян на свободу світогляду і віросповідання на території Камінь-Каширського району

   

  Служба у справах дітей  – Голубчук Тетяна Петрівна, т.2 26 26

   e-mail: ssdkamadm@ukr.net
  Основні завдання служби:
  Основними завданнями служби є реалізація на території району державної політики з питань соціального захисту неповнолітніх і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніх.
  Визначення пріоритетних напрямів у справі неповнолітніх, їх соціальному захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактика правопорушень серед неповнолітніх
  Підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів, організація дослідження стану соціального захисту неповнолітніх, запобігання бездоглядності та профілактика правопорушень серед них.

  Архівний відділ – Соловей Алла Юріївна , т.23340 , м.Камінь-Каширський, вул..Шевченка, 8

  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання відділу:
  Основними завданнями відділу є реалізація державної політики в галузі архівної справи, здійснення управління архівною справою на території району.
  Координація діяльності державних органів, підприємств, установ, організацій з питань архівної справи і діловодства.Забезпечення поповнення Національного архівного фонду документами місцевого походження, їх державної реєстрації, обліку, зберігання та використання їх інформації.

   

  Відділ з питань надання адміністративних послуг –Яцук Наталія Андріївна, т. 2-22-52

  e-mail: dozvil@kamadm.gov.ua 
  Основними завданнями відділу є організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання, забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

  Відділ інформаційної діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю – Шуйчик Наталія Володимирівна

  e-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання
  Основними завданнями відділу є спрямування та координація роботи у сфері інформаційної політики та урядових комунікацій, налагодження співпраці в цих напрямках з органами місцевого самоврядування, здійснення контроли за виконанням документів

  Відділ юридичної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання і виявлення корупції та роботи із зверненнями громадян – __________________________ ,

  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Основні завдання відділу: 
  Основними завданнями відділу юридичної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання і виявлення корупції та роботи із зверненнями громадян райдержадміністрації є організація правової роботи, спрямована на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативних документів керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань та функціональних обов’язків, здійснення пропаганди чинного законодавства,

  Сектор оборонної роботи та з питань цивільного захисту – Чмух Галина Іванівна

  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Основні завдання сектору:

  Координація діяльності територіальної підсистеми єдиної державної системи. Розроблення і реалізація заходів щодо підтримання готовності органів управління і сил цивільної оборони до дій за призначенням у мирний час та на особливий період, реалізація державної політики в галузі цивільного захисту населення на території району. Координація діяльності державних органів, підприємств, установ, організацій з питань запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

  Головний спеціаліст з питань аудиту - Жданюк Любов Василівна

  e-mail: zhdanuk1074gmail.com

  Основні завдання:

  Здійснення контролю за ефективністю діяльності та дотриманням законодавства структурними підрозділами районної державної адміністрації, що є розпорядниками бюджетних коштів, підприємствами, установами, організаціями комунальної форми власності, що підпорядковані районній державній адміністрації та її структурним підрозділам, іншими суб’єктами в частині використання ними відповідних комунальних ресурсів (майна, коштів та іншої комунальної власності), а також суб’єктами господарювання, що отримують бюджетне фінансування

  Переглядів 13483 Останнє редагування Середа, 21 квітня 2021 10:25
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Камінь-Каширська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
  Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
  © 2014 kamadmin.gov.ua