18 червня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Прес-центр
Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Центр зайнятості інформує
 • Оголошення
 • Консультативно-дорадчі органи
 • Безоплатна правова допомога
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмінпослуг
 • Правове забезпечення
 • Ресурсний центр громад
 • Генеральні плани
 • Децентралізація влади
 • Соціальний захист населення
 • Пенсійний фонд інформує
 • Територіальний центр
 • Очищення влади
 • Використання бюджетних коштів
 • Енергоефективність
 • Звернення громадян
 • Містобудівні умови та обмеження
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  Четвер, 23 травня 2019 11:28

  Освоюємо нову професію

  На базі навчально-практичного центру для підготовки робітників професії «Електрогазозварник» в ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» проходить навчання група слухачів з числа безробітних Камінь-Каширської районної філії  та Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості.

  Четвер, 23 травня 2019 11:25

  Хочу,можу, треба

  Провідний фахівець з профорієнтації Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провела профорієнтаційні заходи в загальноосвітній школі І-ІІ ступеня села Осівці.

  Четвер, 16 травня 2019 15:38

  З Днем Вишиванки!

  Камінь-Каширська філія Волинського обласного центру зайнятості вітає З Днем вишиванки!

  Четвер, 16 травня 2019 15:36

  Заходи з учнями

  З метою сприяння усвідомленому вибору молодими людьми майбутньої професії, затребуваної на  ринку профорієнтатором Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості  було проведенно профорієнтаційні заходи в загальноосвітнійшколі села Воєгоща.

  Шановні старшокласники та шукачі роботи!     

  Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу- веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі, якщо існує потреба у:

  - виборі (зміні) професії;

  - вибормайбутнього напряму професійного навчання

  -оцінці власних здібностей;

  -саморозвитку.

  Вівторок, 14 травня 2019 16:19

  Спілкуємося з учнями

  14 травня провідний фахівець з профорієнтації Камінь-Каширської районної філії Волинського ОЦЗ відвідала загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня с. Брониця та опорний навчальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Пнівне».

  Середа, 08 травня 2019 13:50

  Вчимо працювати легально

  Задля підвищення обізнаності безробітних громадян щодо переваг легальної зайнятості та застереження від різних проявів шахрайства при працевлаштуванні 06 травня в Камінь-Каширській районній філії Волинського обласного центру зайнятості зайнятості відбувся профінформаційний семінар «Легальна зайнятість».

  6 травня 2019 року у Камінь-Каширській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбулися тренінги за участю представника ТзОВ "Вектор Успіху" на тему «Мотивація працевлаштування людей передпенсійного віку».

  Фахівець Камінь-Каширської районної філії зустрілася із учнями ДПТНЗ «Камінь-Каширське вище професійно-технічне училище» групи «Кухар, кондитер». Захід проведено в рамках діяльності Центру професійної кар’єри та реалізації профорієнтаційного квесту «Зроби себе сам або Твій шлях до успіху».

  П'ятниця, 19 квітня 2019 13:54

  Навчаємося новим професіям

  18 квітня 2019 року представник Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідав навчальний заклад ДПТНЗ Камінь-Каширське ВПУ

  П'ятниця, 19 квітня 2019 13:54

  Навчаємося новим професіям

  18 квітня 2019 року представник Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідав навчальний заклад ДПТНЗ Камінь-Каширське ВПУ

  Четвер, 18 квітня 2019 08:55

  Твої професійні рішення

  В рамках профорієнтаційного  квесту «Твій вибір» проведяться  інтерактивні мотиваційні заходи у формі профорієнтаційної гри «Твої професійні рішення» для учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Камінь-Каширського району, які відвідують міжшкільний навчально-виробничий комбінат. Захід відбувся за участю профорієнтатора Камінь-каширської районної філії волинського обласного центру зайнятості Тетяни Стоцької, соціального педагога міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ірина Карпік.

           В рамках реалізації агропроекту « Територія майстерності»  Дзямко Лілія Мефодіївна -директор Камінь – Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості зустрілась з директором Товариства з обмеженою відповідальністю « Блюбері» Озимуком Віталієм Володимировичем. Зустріч відбулася в приміщені Нуйнівської сільської ради. Дане товариство займається  вирощуванням ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників.

  Нажаль, сьогодні торгівля людьми – це не міф, це реальність.Щорічно тисячі українців у пошуках кращої долі, залишаючи свої сім’ї, виїжджають працювати за кордон. Жертвами торгівлі людьми можуть стати чоловіки, жінки і діти різного віку, соціального статусу, будь-якої національності і віросповідання.

  Вівторок, 02 квітня 2019 10:38

  Запрошуємо на роботу!

  ТОВ” Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ”

  • Запрошує на роботу:
  • Комплектувальників проводів шляхом організації професійного навчання.
  • Навчання проводитиметься на базі підприємства, терміном 3 тижні з подальшим гарантованим працевлаштуванням.

  25 березня на території Гуто – Боровенської об’єднаної громади  було  навчальний тренінг з проектного менеджменту для жителів  в ОТГ . Організаторами є  ВОГМО Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив та органи самоврядування.

  Вівторок, 26 березня 2019 10:24

  Мистецтво управління часом

  Для безробітних громадян в Камінь-Каширській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся тренінг «Мистецтво управління часом та постановка життєвих цілей в контексті оволодіння професією та пошуку роботи» за участю представника ВОГМО «Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив».

  Вівторок, 26 березня 2019 10:22

  Інформуємо про послуги

  В Камінь-Каширській районній філії Волинського обласного центру зайнятості 25 березня 2019 року проведено семінар з особами, які були засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. В зустрічі взяли участь працівники Камінь-Каширського району сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області Мирончук Ярослав, Шумік Ігор та начальник Камінь-Каширського бюро безоплатної правової допомоги Бондар Інна.

  Четвер, 21 березня 2019 08:31

  Вибираємо майбутню професію

  Важливим показником професійної перспективи, її реалістичності виступає зв’язок життєвих і професійних очікувань, ціннісних орієнтацій і життєвої мети з професійними планами, здатність пов’язати їх з актуальною життєвою ситуацією.

  Четвер, 21 березня 2019 08:20

  Співпраця з роботодавцями

  20 березня відбулася зустріч директора Камінь – Каширської районної філії Дзямко Л. з директором В.кузьмичем по залученню безробітних до робіт тимчасового характеру.

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Камінь-Каширська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
  Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
  © 2014 kamadmin.gov.ua