26 лютого 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Лютий 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

Середа, 21 лютого 2024 15:34

Збережімо першоцвіти!

У весняний період починається масова несанкціонована торгівля ранньоквітучими видами рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.  Під заборону збору та продажу підпадають: підсніжник білосніжний (звичайний), білоцвіт весняний, шафран Гейфеля, черемша (цибуля ведмежа), конвалія звичайна.

Торгівля першоцвітами (як продаж так і купівля) є порушеннями законів України «Про Червону книгу України», «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього середовища України».  

Відповідно до статті 22 Закону України від 09.07.2010 року №2480-VI «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів» охоронні зони об'єктів енергетики встановлюються вздовж повітряних та кабельних ліній електропередачі, та навколо електростанцій, електропідстанцій, струмопроводів і пристроїв для забезпечення нормальних умов експлуатації об'єктів енергетики, запобігання ушкодження, а також зменшення їх негативного впливу на людей та довкілля, суміжні землі та інші природні об'єкти.

Четвер, 07 грудня 2023 15:03

Держпродспоживслужба інформує

Сигналізаційне повідомлення щодо запобігання поширенню мишоподібних гризунів.

 

Понеділок, 21 серпня 2023 09:12

Держпроспоживслужба інформує

ВІСПА - гостре вірусне захворювання різних видів тварин та птиці, що характеризується розвитком на шкірі та слизових оболонках специфічного висипу. До віспи сприйнятлива людина.

Вівторок, 11 липня 2023 12:23

Держпроспоживслужба попереджає!

Ботулізм (Botulismus) - гостре харчове отруєння, що спричинене токсином мікроорганізму Clostridium botulinum, до якого сприятливі як тварини, так і люди.

З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів та місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання (далі - ГВП) до роботи в опалювальний період 2023-2024 років, попередженню відмов у системах теплоспоживання, теплоенергетичному обладнанні під час проходження опалювального періоду, Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання наступних заходів, згідно вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378:

Понеділок, 19 червня 2023 12:18

Про проєкт U-Report

Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з міжнародним молодіжним проєктом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) реалізує проєкт U-Report. Цей проєкт покликаний у формі онлайн-опитувань через популярні месенджери збирати думки української молоді щодо суспільного життя та завдяки ним генерувати зміни у суспільстві.

У зв’язку з техногенною катастрофою, пов’язаною із підривом дамби Каховської гідроелектростанції в Херсонській, Миколаївській, Запорізькій областях та на Дніпропетровщині спостерігається масова загибель риби у великих обсягах/

Вживання в їжу цієї риби або рибопродукції виготовленої з такої риби, може спричинити виникнення харчових отруєнь, адже вона містить збудники інфекційних захворювань, у тому числі ботулізму, паразитів та небезпечні хімічні речовини.

П'ятниця, 02 червня 2023 10:25

Держпродспоживслужба інформує

Камінь-Каширське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області інформує про захист бджіл від варроатозу

Четвер, 01 червня 2023 16:54

До уваги абітурієнтів!

Національний університет біоресурсів і природокористування України запрошує на навчання.

Детальніше у вкладеннях

Камінь-Каширське районне  управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області інформує

Понеділок, 15 травня 2023 14:23

До уваги власників ВРХ!

Держпродспоживслужба інформує про те, що треба знати про інфекційну хворобу великої рогатої худоби – лейкоз, і як протистояти цьому захворюванню

Розроблено Камінь-Каширським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області на підставі Державних санітарних правил та норм для перукарень різних типів, затверджених постановою першого заступника Головного державного санітарного лікаря України від 25 березня 1999 р. N 22.

Вівторок, 25 квітня 2023 11:56

До уваги!

Профілактика та недопущення захворювання на грип птиці. Держпродспоживслужба надає рекомендації. Вся інформація ТУТ.

Пам'ятка розроблена на основі Державних санітарних норм та правил "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" (ДСанПіН 2.2.4-171-10), затверджених наказом МОЗ України № 400 від 12.05.2010

Наслідком надзвичайних ситуацій, викликаних повенями та підтопленням населених пунктів, може бути погіршення епідеміологічної ситуації...

П'ятниця, 17 березня 2023 12:07

Обережно! Сказ!

Держпродспоживслужба розробила пам'ятку для населення

Відповідно до статті 22 Закону України від 09.07.2010 року №2480-VI «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів» охоронні зони об'єктів енергетики встановлюються вздовж повітряних та кабельних ліній електропередачі, та навколо електростанцій, електропідстанцій, струмопроводів і пристроїв для забезпечення нормальних умов експлуатації об'єктів енергетики, запобігання ушкодження, а також зменшення їх негативного впливу на людей та довкілля, суміжні землі та інші природні об'єкти.

Щороку, у весняний період, фіксуються випадки торгівлі ранньоквітучими видами рослин, зокрема й тими, що занесені до Червоної книги України, є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення: підсніжник білосніжний (звичайний), білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, черемша (цибуля ведмежа), конвалія звичайна. Збирання даних видів рослин шкідливе для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж пошкоджуються, ламаються стебла та бруньки. Масовий збір первоцвітів знижує чисельність їх популяцій. Реалізація червонокнижних видів рослин, а також конвалії звичайної відбувається в місцях масової торгівлі (ринках) та поза їх межами. 

Впродовж багатьох років на території області залишаються актуальними питання негативного впливу діяльності сільськогосподарських виробників на здоров’я людей та тварин, зокрема, випадки загибелі бджіл, при застосуванні пестицидів, агрохімікатів та органічних добрив.  

Отруєння бджіл у більшості випадків відбувається через несвоєчасну інформацію бджолярів про час, місце та характер хімічних обробок полів з боку організацій, що проводять таку роботу, порушення ними правил застосування пестицидів та безконтрольне використання небезпечних для бджіл препаратів. Часто отруєння відбувається при авіаційних обробках або коли проходить обприскування при підвищеній силі вітру (більше 5 м/с). При цьому виникає знос препарату до зони інтенсивного льоту бджоли або безпосередньо на територію пасіки.

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Камінь-Каширська районна державна адміністрація
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
© 2014 kamadmin.gov.ua