23 листопада 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Листопад 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Головна>Оголошення>АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення сесії Нуйнівської сільської ради «Про затвердження детального плану території житлової забудови в по провул. Лесі Українки в с.Нуйно»
Четвер, 19 лютого 2015 12:21

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення сесії Нуйнівської сільської ради «Про затвердження детального плану території житлової забудови в по провул. Лесі Українки в с.Нуйно»

1.Опис проблем                                                                                                                                  

Головним завданням державної політики у сфері містобудування є створення комфортного і безпечного життєвого середовища через, регульований відповідними органами, комплексний та ефективний розвиток населених пунктів. Для цього встановлені науково обґрунтовані принципи забудови, на яких базуються державні будівельні норми щодо порядку розроблення, погодження та затвердження містобудівної документації. Реформа містобудівного законодавства, що відбувається сьогодні в нашій державі, покликана максимально усунути зайве адміністрування у будівельній галузі, надавати виключні повноваження системі містобудівної документації, яка буде відкритою та доступною для всіх суб’єктів містобудівної діяльності. Цим пояснюється виключна роль місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у забезпеченні відповідних територій містобудівною документацією (схемами планування територій, генеральними планами, детальними планами територій, зонінгами). З 2013 року території, не забезпечені містобудівною документацією, законодавчо позбавлені можливості ведення на них містобудівної діяльності, їх планування та забудови. Державні та місцеві органи влади повинні гарантувати загальнообов’язкові вимоги комфортності та безпеки життєвого середовища, визначити єдиний орган виконавчої влади, що відповідає за містобудівну діяльність та розвиток територій. В зв’язку з цим та іншими вимогами нормативного характеру, що містяться в законодавчих будівельно-планувальних актах, необхідна містобудівна документація, яка є  системою проектних матеріалів, призначених для прогнозування містобудівного розвитку та для подальшого використання в процесі управління містобудівною діяльністю. 

2. Цілі державного регулювання.                                                                                        

Приведення у відповідність до чинного законодавства нормативної будівельної бази села та містобудівної документації. Підвищення ефективності використання земель комунальної власності міста. Додаткові надходження до сільського бюджету.                                                          

3. Альтернатива та її оцінка.                                                                                                     

Державну політику у сфері містобудування  здійснюють органи місцевого самоврядування, тому мають повноваження щодо прийняття рішення стосовно перегляду нормативних документів щодо об‘єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади села, а також, відповідно до делегованих повноважень, і до об’єктів інших форм власності.                                   

4. Механізми досягнення цілей.                                                                                                    

Прийняття зазначеного детального плану території  забезпечує досягнення цілей, передбачених пунктом 2 цього Аналізу. На досягнення цілей, після впровадження рішення, негативні зовнішні фактори не вплинуть. З боку суб’єктів містобудування буде вимагатися більш суворе дотримання чинного законодавства у сфері містобудування.                                                                                         

5. Очікувані результати прийняття акту. Вигоди та витрати.                                             

можливі вигоди:                                                                                                                                         

- підвищення ефективності використання об‘єктів та земель комунальної власності;                         

- збільшення надходжень до місцевого бюджету;                                                                                     

- чітке розмежування повноважень дозвільних служб щодо розробки проектів та власне будівництва у селі;                                                                                                                               

- перспектива розвитку села та можливість його територіального та часового планування;               

- деталізація і уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту;                                                                                                                                                          

- формування принципів архітектурної композиції забудови;                                                                

- встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;                                                             

- визначення доцільності, обсягів, послідовності реконструкції забудови.

витрати:                                                                                                                                                          

- витрати пов‘язані з прийняттям і публічним обговоренням документа.                                 

Суб‘єкти містобудування –   можливі вигоди:                                                                                                                                           

- підтримка виробничої діяльності;                                                                                                              

- спрощення та прозорість процедури отримання дозвільних документів на будівництво. можливі витрати:                                                                                                                                                         

- виготовлення проектної документації та організація ведення будівельних робіт відповідно до детального плану.                                                                                                                                 

Сфера інтересів територіальної громади села:                                                                                         

- позитивні соціально-економічні наслідки.                                                                                

6.Термін дії запропонованого регуляторного акту.                                                                  

Термін дії запропонованого регуляторного акту необмежений з можливістю внесення змін та доповнень, у разі зміни чинного законодавства України та з інших поважних причин.                    

7. Заходи по відстеженню результативності.                                                                     

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Розробником аналізу регуляторного впливу є Нуйнівська сільська рада. Зауваження та пропозиції щодо положень проекту рішення Нуйнівської сільської ради просимо надсилати за адресою: 44540, Волинська обл.., Камінь-Каширський р-н., с.Нуйно, вул. Лесі Українки, 94.  Телефон для довідок 9-41-31.

Сільський   голова                                                                      В.І.Ярощук

 

                                 проект

 УКРАЇНА

НУЙНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАМІНЬ-КАШИРСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від ______________                            село  Нуйно                        № _______

Про затвердження детальних планів території

житлової забудови   по

провул. Лесі Українки в с.Нуйно 

Розглянувши детальний план території житлової   по провул. Лесі Українки в с.Нуйно,   розроблені підприємцем Мельником Віталієм Володимировичем, враховуючи положення Земельного кодексу України, відповідно до принципів Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011р. № 555 «Про Затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та враховуючи протокол громадських слухань, що проведено ___________ у  залі засідань будівлі Нуйнівської сільської ради за адресою:   с.Нуйно, вул. Лесі Українки, 94, керуючись ст. 25, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Нуйнівська сільська рада в и р і ш и л а :

1. Затвердити детальний план території житлової забудови   по провул. Лесі Українки в с.Нуйно   наступними техніко-економічними показниками.

 - загальна площа кварталу – 4,0705 га;

- кількість земельних ділянок – 14 ;

- площа  під індивідуальну житлову забудову – 3,5 га;

- ділянки закладів соцкультпобуту і комунальних об’єктів з СЗЗ – 0,1271 га;

- інші території (вулиці, дороги, відкриті території) – 0,4434 га.

2. Передати затверджений детальний план території кварталу на зберігання  в відділ містобудування та архітектури, як невід´ємну частину генерального плану с.Нуйно.

3. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті райдержадміністрації (www.kamadm/gov.ua) та на дошці оголошень Нуйнівської сільської ради.

Сільський голова                                                              В.І.Ярощук

Переглядів 3307
Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Камінь-Каширська районна державна адміністрація
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
© 2014 kamadmin.gov.ua