Ситуація щодо COVID-19 у Камінь-Каширському районі станом на 7 жовтня
Е-лікарняний: актуальні роз'яснення для громадян
З 1 жовтня 2021 року Україна перейшла на електронні лікарняні. Відтепер громадяни не будуть носити паперові лікарняні на роботу, а захворівши, матимуть змогу повідомляти роботодавцю номер електронного лікарняного.
Що змінилося при оформленні лікарняного, чому більше не потрібно збирати підписи та штампи на бланках та які і від кого смс-повідомлення необхідно отримати при оформленні тимчасової непрацездатності?
Відповіді на ці та інші питання, про які важливо знати усім, - у цьому матеріалі.
Незалежно від того, пройшла людина повний курс щеплення проти COVID-19 чи перехворіла, захисні маски зобов’язані носити всі без виключення
Оскільки використання медичних масок залишається основним способом уникнути інфікування коронавірусною хворобою та унеможливити передачу вірусу.
Медичні працівники, ті, хто має симптоми респіраторного захворювання або позитивний результат на COVID-19, особи з груп ризику тяжкого перебігу захворювання повинні носити медичну маску, з метою убезпечити не лише оточення, але й себе.
Чому всім потрібно носити маски?
Президент України: Маємо пам’ятати про Бабин Яр заради мирного та щасливого майбутнього наших дітей
Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою, а також главами іноземних делегацій взяли участь в урочистих заходах до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру, що відбулися в Меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр» у Києві.
Зокрема, у церемонії вшанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру взяли участь Президент Держави Ізраїль Іцхак Герцог, Президент Федеративної Республіки Німеччина Франк-Вальтер Штайнмаєр, Голова парламенту Грузії Каха Кучава, Спікер Риксдагу Швеції Андреас Норлен, Маршалок Сенату Республіки Польща Томаш Гродзький. Крім того, на заході були присутні представники парламентів Чехії, Австрії, Литви та Латвії, спеціальний представник з питань Голокосту Держдепартаменту США Еллен Джермейн, спеціальний представник Прем’єр-міністра Великої Британії лорд Амед Вімблдонський, рабини, лідери духовенства, посли та представники дипломатичного корпусу, а також експерти, науковці та меценати з усього світу, які опікуються темою Голокосту.