22 травня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Листопад 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Головна>Економіка>Підприємства, установи, організації >Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 21 листопада 2021
Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 21 листопада 2021

Упродовж останньої доби в Камінь-Каширському районі зареєстровано 18 нових випадків коронавірусної інфекції, зокрема:

Шановні громадяни України!

На нашій планеті живе близько п’яти тисяч народів. Їхній портрет, архетип, ментальність – це заплутана павутина історичних подій для етнографів. Але є одна річ, яка, на мій погляд, просто, але досить точно змальовує характер народу. Це його державні свята. Те, що об’єднує всіх, тож є важливим для всіх. 21 листопада – саме такий день. Відповідь на питання: хто такі українці та що для них головне?

За кілька останніх днів представники влади району перевірили роботу чи не всіх центрів і пунктів вакцинації населення. Посадовці особисто спілкувалися з медичним персоналом і відвідувачами, а разом з тим, обстежували умови, технічне забезпечення закладів і локацій, де вони облаштовані.

– Вакцина на Камінь-Каширщині – в достатній кількості, всі чотири види. Як свідчать результати моніторингу, більшість одразу знає, яким антиковідним препаратом хоче імунізуватися, а ті, що вагаються у виборі, консультуються з лікарями. Забезпечена злагоджена, послідовна робота медпрацівників та доступність для населення. Відтак, щодня зростає кількість охочих отримати щеплення від COVID-19. Відвідавши низку центрів і пунктів вакцинації, можу сказати, що великий потік людей спостерігається й у вихідні. Річ не в показниках і цифрах, а в збереженні здоров’я та життя. Кожен повинен усвідомити, що на сьогодні варіантів небагато: потрапити в лікарню з тяжким перебігом і ускладненнями чи перенести хворобу в легкій формі. Гадаю, вибір очевидний, – резюмує голова райдержадміністрації Ольга Ващук.

Велика приємність сьогодні вітати людей, завдяки наполегливості, працелюбству та дбайливості яких живе українське село та розвивається аграрна сфера.

Шановні працівники сільського господарства, трударі, ветерани галузі! З професійним святом вас, котре вважають воістину всенародним. Адже від результатів вашої невтомної праці залежить добробут кожної родини, рівень забезпечення населення якісною сільгосппродукцією, розвиток і процвітання агропромислового комплексу, як найважливішої складової економіки країни.

Незламний дух українського народу та його споконвічне прагнення жити у вільній державі уособлюють визначальні історичні віхи – Українська революція 1917 – 1921 років, Помаранчева революція 2004-го, Революція Гідності 2013 – 2014 років та нинішній героїчний захист незалежності й територіальної цілісності країни. Ці вікопомні події залишаються в пам’яті назавжди, стають гордістю та взірцем для майбутніх поколінь.

21 листопада – знаковий день, який відродив нашу націю, змінив її погляди та свідомість і продемонстрував готовність громадян захищати й плекати свободу вибору, слова, думки, гідність, повагу, верховенство права та демократії. А найголовніше те, що любов до Батьківщини об’єднала нескорених у боротьбі з агресором, в якій, на жаль, ми й донині платимо найвищу ціну – людське життя. Пам’ятаймо про це!

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Камінь-Каширська районна державна адміністрація
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
© 2014 kamadmin.gov.ua