19 червня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Головна>Новини>Начальниця РВА Ольга Ващук: «Безпека населення, а особливо в умовах сьогодення, є однією з найважливіших складових державної політики у сфері цивільного захисту»
Понеділок, 06 березня 2023 12:33

Начальниця РВА Ольга Ващук: «Безпека населення, а особливо в умовах сьогодення, є однією з найважливіших складових державної політики у сфері цивільного захисту»

Про стан і готовність захисних споруд цивільного захисту закладів охорони здоров’я району йшлося в ході апаратної наради під керівництвом начальниці районної військової адміністрації Ольги Ващук.

Стосовно зазначеного вище присутніх поінформувала очільниця відділу оборонної роботи та з питань цивільного захисту населення РВА Галина Чмух.

За словами Галини Іванівни, на території району наявні 3 протирадіаційні укриття – Камінь-Каширська центральна районна, Любешівська та Маневицька багатопрофільні лікарні, а також 2 найпростіших укриття – Маневицьке відділення Камінь-Каширського районного відділу ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та поліклінічне відділення Маневицької багатопрофільної лікарні.

 – Попередньо робочі групи провели додаткові огляди перерахованих об’єктів. По кожному з них складені акти оцінки стану готовності захисної споруди цивільного захисту та акти оцінки об’єкта щодо можливості його використання для укриття населення. Результати озвучили на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зокрема, спільна робота керівників громад і медичних установ спрямована на виконання рекомендацій, наданих фахівцями, на основі контрольних обстежень, – зазначила Галина Чмух.

Завершуючи розгляд питання, начальниця РВА Ольга Ващук резюмувала:

– Безпека населення, а особливо в умовах сьогодення, є однією з найважливіших складових державної політики у сфері цивільного захисту. Тому забезпечити належне утримання цих об’єктів для використання за призначенням – питання, що завше на часі. Працюємо!  

 

Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації

Переглядів 535
Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Камінь-Каширська районна державна адміністрація
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
© 2014 kamadmin.gov.ua