13 липня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Липень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Головна>Новини>Вакцинальні автобуси: можливість отримати медпослуги у найвіддаленіших населених пунктах Волині
Вівторок, 30 квітня 2024 17:00

Вакцинальні автобуси: можливість отримати медпослуги у найвіддаленіших населених пунктах Волині

Автобуси для вакцинації наявні у кожному з районів області та надають послуги з імунізації, сімейних лікарів, окремих вузьких спеціалістів, ряд швидких тестів на місцях для волинян. Про це розповіла генеральна директорка Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Янко.

«Автобуси поступили нам у минулому році. Ми сформували такі бригади, щоб були задіяні різні напрямки, не лише імунізація. До нас долучились вузькі спеціалісти, Товариство Червоного Хреста, координатор ментального здоров’я. Наприклад, сімейні лікарі мали можливість проконсультувати людей, які просто хотіли виміряти цукор у крові, або дізнатись свої базові показники, пройти швидкі тест на ВІЛ і гепатити, ковід», – розповіла Наталія Янко.

Медичні послуги та профілактичні консультації у таких вакцинальних автобусах за потребою можуть отримати і дорослі, і діти – від інфекційних та неінфекційних хвороб.

Організацію забезпечує Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб. Завдяки підтримці міжнародних партнерів ВООЗ та ЮНІСЕФ Волинь отримала ще два такі автобуси на додаток до двох перших. Тепер вакцинальні автобуси із широким спектром медичних послуг працюють у кожному із районів області: Луцькому, Ковельському, Володимирському та Камінь-Каширському.

Графік виїздів автобусів у громади складається відповідно до запитів від населення до надавачів медичних послуг на місцях. Територіальні громади та райдержадміністрації узгоджують отримані запити та виїзний графік затребуваних лікарів.

«Також бригади вакцинальних автобусів здійснюють планові виїзди у школи та дитсадки. За допомогою відкритих уроків і майстер-класів лікарі навчають діток правилам особистої гігієни, розповідають про корисні звички, піклування про здоров’я та імунітет», – повідомила заступниця начальника обласного управління охорони здоров'я Людмила Рожко.

Вакцинальні автобуси і надалі працюватимуть у громадах. «Перш за все, це профілактична допомога, але є і варіанти надання допомоги на місцях у найвіддаленіших населених пунктах Волині», – додала Людмила Рожко.

 

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Переглядів 267
Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Камінь-Каширська районна державна адміністрація
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
© 2014 kamadmin.gov.ua