26 січня 2025 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Січень 2025 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Головна>Новини>Президент України і Прем’єр-міністр Фінляндії обговорили оборонну підтримку й підготовку до другого Саміту миру
Середа, 30 жовтня 2024 09:57

Президент України і Прем’єр-міністр Фінляндії обговорили оборонну підтримку й підготовку до другого Саміту миру

У Рейк’явіку Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Фінляндії Петтері Орпо.

«Дякую вам і всьому фінському народу за єдність у підтримці України. Дякую за всі пакети допомоги, які ми отримали від Фінляндії», – сказав Володимир Зеленський.

Серед тем, які обговорили під час зустрічі, – посилення ППО, постачання артилерійських боєприпасів та інвестиції у виробництво українських далекобійних дронів і ракет.

Президент також відзначив лідерство Фінляндії в коаліції цивільного захисту щодо будівництва укриттів.

Окрему увагу під час зустрічі приділили реалізації Формули миру та підготовці до другого Саміту миру.

Володимир Зеленський подякував Фінляндії за організацію та проведення в Гельсінкі тематичної конференції з імплементації восьмого пункту Формули миру «Екологічна безпека».

Переглядів 144
Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Камінь-Каширська районна державна адміністрація
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
© 2014 kamadmin.gov.ua