У четвер, 25 червня, о 12:00 годині відбудеться щотижнева зустріч представників влади з бізнесом Волині у межах платформи «Діалог влади з бізнесом».
Тема зустрічі: "Експорт як конкурентна перевага економіки Волині"
Реєстраційна форма доступна за посиланням: https://forms.gle/it4wimyvQZy1TtdN9
Під час зустрічі говоритимемо про експортний потенціал регіону, можливості виходу на нові ринки та інструменти підтримки підприємств, які прагнуть розширювати свою діяльність за межами України. Запрошуємо долучитися до діалогу.























