Засіданням районного штабу був передбачений відповідний план заходів, необхідних для реалізації:
1. В установленому законодавством порядку забезпечити ведення реєстру громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, інформування в межах компетенції про кількість громадян, розміщених на території Камінь-Каширського району для тимчасового проживання.
2. Здійснювати обмін інформацією про реєстр громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, із зацікавленими органами виконавчої влади з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних».
3. Сприяння у відновленні паспортних документів громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
4. Надання безоплатної правової допомоги громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
5. Подання інформації щодо об’єктів державної та комунальної власності в розрізі адміністративно-територіальних одиниць, у яких можливе розміщення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та забезпечення постійного оновлення реєстру житла для тимчасового поселення сімей та реєстру вільного житла, яке в майбутньому буде використане під постійне.
6. Сприяння громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції щодо:
- продовження навчання та здобуття освіти;
- надання необхідної медичної допомоги;
- вирішення питань, пов’язаних із соціальним захистом громадян (відновлення соціальних виплат, надання допомоги в працевлаштуванні, створення належних умов для тимчасового проживання).
7. Забезпечення через ЗМІ розповсюдження матеріалів інформування громадян України які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, стосовно їх прав та обов’язків, шляхів розв’язання соціально-побутових проблем.
Зокрема, піднімалося питання про організацію підтримки родин мобілізованих та матеріальне забезпечення військовослужбовців.