26.12.2014 року в районі відбулося покладання корзини квітів до пам’ятного знака воїнам-афганцям з приводу 35-ї річниці введення радянських військ на територію Республіки Афганістан.
Участь в даному заході взяли голова районної ради Віктор Сус, начальник організаційного відділу районної ради Сергій Дмитрук, міський голова Василь Бондар.
Опісля представники районної влади біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні хвилиною мовчання віддали шану патріотам, що загинули, захищаючи демократичні цінності, національні інтереси, суверенітет української держави.
Попередньо було проведено впорядкування місць поховань загиблих воїнів, які приймали участь у воєнних діях на території Афганістану.