30.01.2015 року працівники апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в тематичному короткостроковому семінарі на тему «Організація роботи щодо запобігання корупції в органах державної влади», який відбувся у відеоселекторному режимі.
На семінарі розглядалися питання практичної реалізації нового антикорупційного законодавства та законодавства про очищення (люстрацію) влади.