В облдержадміністрації відбувся семінар «Організація доступу до публічної інформації органами виконавчої влади області» в рамках другого етапу проекту «Навчання державних службовців виконанню норм Закону України «Про доступ до публічної інформації». Даний проект здійснюється у співпраці з cекретаріатом Кабінету Міністрів України, Державним комітетом телебачення та радіомовлення України та cекретаріатом уповноваженого з прав людини, за підтримки проекту Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі» (за фінансового сприяння Уряду Канади). Організатор заходу – Центр Політичних Студій та Аналітики.
Метою проекту є організація та проведення комплексних освітньо-навчальних заходів, спрямованих на допомогу посадовцям у застосуванні в їхній роботі норм Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Участь у заході взяв керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Дубняк. Насамперед він подякував організаторам заходу, наголосивши на важливості доступу до публічної інформації у роботі як обласної державної адміністрації так і всіх гілок влади.
- Прийняття Закону України «Про доступ до публічної інформації» – великий здобуток для всіх громадян, один із тих методів, за допомогою якого зможемо виграти інформаційну війну в наших супротивників, – наголосив Дмитро Олександрович. – Цей закон та Закон України «Про очищення влади» – це те підґрунтя, без якого неможливий демократичний розвиток суспільства.
Прес-служба облдержадміністрації