09.02.2015 року відбулася апаратна нарада, участь в якій взяли начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів органів виконавчої влади та окремих установ і організацій району.
В ході наради розглянуто питання «Про підсумки роботи агропромислового комплексу району та стан використання бюджетних коштів по фінансуванню програм агропромислового комплексу у 2014 році та роботи із зверненням громадян».
По даному питанню звітував заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Григорій Супрунюк.