09.02.2015 року працівники апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в оперативній відеоселекторній нараді у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, яка розпочалася хвилиною мовчання в знак вшанування пам’яті волинян, які загинули в зоні проведення АТО.
В ході наради виконуючий обов’язки військового комісара обласного військового комісаріату Роман Кулик звітував про хід виконання заходів четвертої хвилі мобілізації, зокрема дотримання і стан реалізації відповідного плану у кожному районі області.
Також Володимир Гунчик поінформував про результати зустрічей з Міністром інфраструктури України Андрієм Пивоварським і Міністром енергетики та вугільної промисловості України Володимиром Демчишиним.