З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав та з нагоди 26-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, сьогодні, 14 лютого, в сесійній залі районної ради проведено урочисті збори.
В урочистостях взяли участь голова районної ради Віктор Сус, працівники апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, голова районної спілки воїнів-афганців Віктор Веремейчик, воїни-інтернаціоналісти, працівники районної бібліотеки для дорослих, ЗМІ.
Учасники зборів вшанували пам’ять загиблих земляків і усіх воїнів-афганців, які не повернулися до рідних домівок, а також тих, які померли від ран та хвороб уже на своїй землі хвилиною мовчання.
Голова районної ради Віктор Сус висловив вдячність тим, хто мужньо боровся з міжусобицями і протистояннями на чужині. Він запевнив у готовності районної влади ефективно реагувати на всі запити ветеранів Афганістану, співпрацювати з їх громадською організацією та надавати підтримку її статутної діяльності.
З вітальним словом звернувся до своїх бойових побратимів голова районної спілки воїнів-афганців Віктор Веремейчик, який зауважив, що вони з почуттям патріотизму виконували свій громадянський обов’язок. Така відданість інтересам Батьківщини, військова доблесть є взірцем для нинішнього покоління українських військовослужбовців.
У рамках урочистого заходу відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам, що знаходиться у місті Камені-Каширському.