12.03.2015 року обласна державна адміністрація та ВГО «Український союз промисловців і підприємців», за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, у відеоселекторному режимі провели засідання «круглого столу» на тему: «Стимулювання впровадження енергоефективних заходів в будівлях – перший та найважливіший крок в підвищенні енергонезалежності України».
У роботі «круглого столу» взяли участь працівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.