Вітання голови облдержадміністрації з нагоди Дня землевпорядника України.
Шановні землевпорядники! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем землевпорядника України.
У ваших руках знаходиться найбільше національне багатство, невичерпне джерело натхнення українського народу – її земля. Відтак саме на працівниках землевпорядної служби лежить відповідальність за прозорість земельних відносин в Україні. Професіоналізм та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження та дбайливого використання ресурсів нашої держави.
У день професійного свята прийміть слова щирої вдячності за сумлінну працю і вірність обов’язку. Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпних сил та натхнення. Щоби поруч із вами завжди були людська вдячність, шана та повага, а в серцях множилася любов до рідної землі і не згасало бажання берегти її щедрість. Здоров’я вам, добра, життєдайної енергії, земних щедрот і успіхів на професійній ниві!
З повагою голова облдержадміністрації Володимир Гунчик