27 вересня з 14 до 16 год. у приміщенні Камінь-Каширської райдержадміністрації (каб. № 401) виїзний особистий прийом громадян проведе заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Олена Михайлівна Ланевич.
19 липня 2024 | ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ |
|
АРХІВ НОВИН |
![]() |
|
![]() |
Розробка: Відділ інформаційних технологійапарату Волинської облдержадміністрації
|
Інформаційне наповнення: Камінь-Каширська районна державна адміністрація
|