Дорогі краяни!
Прийміть щирі вітання з нагоди великого свята – Воскресіння Христового! Це час, коли пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії та сподівання на торжество добра, щирості та любові.
Великодні дні – колоритні, радісні, духовно наповнені й близькі кожній українській душі. Вони символізують цілий комплекс обрядодій, яких дотримувались наші пращури. Пасхальні традиції у незмінному вигляді збереглись і до сьогодні, а ми плекаємо їх, щоб передати майбутнім поколінням.
У цей великий день просимо Бога наповнити наші серця благословенням та всепрощенням, благаємо Всевишнього захистити Україну і дарувати мир кожній українській родині.
Шановні земляки! Бажаємо, щоб у світле свято Великодня здійснилися заповітні мрії, а надія та віра стали дорговказом на життєвому шляху. Тож давайте спрямуємо наші зусилля на добрі справи, чисті помисли, процвітання та уславлення нашої Камінь-Каширщини.
Міцного здоров’я вам і вашим рідним, добробуту, миру, спокою та Божої ласки!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою
голова районної державної адміністрації Валерій ДУНАЙЧУК голова районної ради Віктор СУС