20 лютого 2020 року Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Шість років тому в ці лютневі дні під час протестних акцій у державі сталися трагічні події, що призвели до масової загибелі патріотів України, які пожертвували своїм життям заради гідного майбутнього Батьківщини. Їх назвали «Небесною Сотнею».
Тож на Камінь-Каширщині проходитимуть тематичні заходи з метою вшанування пам’яті загиблих Героїв. Зокрема, 20 лютого о 9.00 годині на площі перед адмінбудівлею райдержадміністрації розпочнеться мітинг-реквієм «Небесній Сотні – шана та молитва».
В ході даного заходу відбудеться молитва за загиблими, покладання квітів до меморіальної дошки Героям Небесної Сотні та стенду пам’яті полеглим в зоні АТО (ООС) воїнам.
Разом з тим, у закладах освіти та культури району заплановані заходи просвітницького, патріотичного та виховного характеру.
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності