Дорогі краяни!
20 лютого весь український народ згадує трагічну та водночас героїчну сторінку нашої історії, віддає шану відвазі, силі духу та стійкості учасників Революції Гідності, а також вшановує пам’ять самовідданих патріотів, які полягли за вільне та європейське майбутнє Батьківщини.
Герої Небесної Сотні… вони стояли пліч-о-пліч незалежно від віку, статі, мови та віросповідання, адже їх об’єднала ідея та прагнення жити в демократичній державі. Жертовність лицарів Майдану показала всім, що є цінності, які дорожчі, навіть, за власне життя.
Їхні імена – у когорті славних українських звитяжців і назавжди залишаться у народній пам’яті.
Долаючи ворога та захищаючи незалежність України на Сході, щодня з’являються нові Герої, які звіряють своє життя з подвигом Небесної Сотні. Віримо, що з таким міцним тилом перемога обов’язково буде за нами!
Згадаймо нині кожного, хто віддав своє життя за Україну!
Слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!