Сьогодні, 20 лютого, в кожному куточку України віддають шану патріотизму, мужності, гідності та жертовності Героїв Небесного легіону, які поклали свої життя на вівтар боротьби за волю і кращу долю держави.
Тож у районному центрі в цей день також відбулися пам’ятні заходи. На тематичний мітинг-реквієм зібралися представники влади, духовенства, громадськості.
– Ті буремні події 2013-2014 років дійсно відродили надію, утвердили впевненість, що мрія усіх поколінь стане реальністю. Тоді й гадки не мали, що кращим дочкам і синам ще не раз доведеться ставати до бою. А війна, яка триватиме не один рік, забере на небеса ще не одну сотню Героїв, – прозвучало з уст ведучого перед хвилиною мовчання.
Затим поклали квіти до меморіальної дошки Героям Небесної Сотні та стенду пам’яті загиблим в зоні АТО/ООС землякам.
– Віддані патріоти показали велику силу духу, громадянську зрілість та прагнення справедливості. Їх об’єднала рідна земля, палка любов до неї та героїчна боротьба за її майбутнє. Згадались слова одного з класиків, який сказав: «Це були найкращі та найгірші часи, це був вік мудрості та поневірянь, це була епоха віри та зневіри, це була пора світла й темряви, це була весна надії та зима відчаю…». Зима відчаю… Так можна назвати другу половину лютого 2014 року, коли Революція Гідності досягла свого піку. Саме в ці дні, шість років тому, пролилася кров активістів Майдану. Їх назвали «Небесною Сотнею». Тому подвиги полеглих Героїв гідні того, щоб про них пам’ятали скільки б часу не минуло, – наголосив під час виступу перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік.
Насамкінець декан Камінь-Каширського району священник Помісної Церкви України Володимир Мицько звершив молитву за загиблими під час кривавих подій на Майдані.
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності