Надзвичайно приємно, що в календарі офіційних свят з’явився День батька. Тому сьогодні вітаємо всіх татусів, які виконують головну місію у житті, – виховують у любові та мирі своїх дітей.
Бути батьком – це справжнє щастя, а разом з тим – велика відповідальність. Адже всім, хто відчув радість батьківства, важливо стати прикладом для сина та надійною підтримкою для доньки, навчити, розповісти, захистити, пояснити, похвалити і зробити все це з любов’ю і терпінням.
Дорогі краяни! Обов’язково привітайте в цей день своїх батьків і подякуйте, а якщо тата вже немає поруч – згадайте добрим словом і молитвою.
Шановні батьки! Будьте гідними цього високого звання, дарованого Богом. Залишайтеся міцною опорою для своїх родин, мудрим порадником і другом – для дітей і повсякчас вірте у власні сили. Козацького здоров’я вам, невичерпної життєвої енергії, наснаги та сімейної злагоди. Зі святом!