Упродовж останньої доби в Камінь-Каширському районі зареєстровано 6 нових випадки коронавірусної інфекції. Захворіли мешканці міста (2 випадки), населених пунктів Раків Ліс, Воєгоща, Черче, Осівці – по 1 випадку.
За весь період спостереження COVID-19 виявлено у 223 жителів Камінь-Каширщини.
Станом на 7 липня в області зафіксовано 2788 випадків коронавірусної інфекції, які підтверджені лабораторно методом ПЛР.