Упродовж останньої доби в Камінь-Каширському районі зареєстровано 20 нових випадків коронавірусної інфекції (м. Камінь-Каширський – 9; с. Хотешів – 5; с. Великий Обзир, с. Грудки – по 3 випадки).
За весь період спостереження COVID-19 виявлено у 1 271 жителя Камінь-Каширщини.
Станом на 12 квітня в Україні зафіксовано 1 861 105 випадків коронавірусної інфекції, в області – 50 776 випадків, які підтверджені лабораторно методом ПЛР.