На Камінь-Каширщині тривають активні роботи з благоустрою та, окрім того, ще вдосталь планів.
Зокрема, сьогодні, 14 квітня 2021 року, голова райдержадміністрації Ольга Ващук та міський голова Віктор Пась провели розмову з начальником Камінь-Каширської дільниці філії «Старовижівський автодор» ДП «Волинський облавтодор» Василем Остапуком.
У фокусі розмови – питання приведення до ладу автошляхів, які сполучають населені пункти громад. Позаяк, часті перепади температур у зимовий період негативно вплинули на стан дорожнього покриття, що призвело до утворення та збільшення ям і вибоїн.
Тож дорожники запевнили: до Великодніх свят проведуть грейдерування.