Упродовж останньої доби в Камінь-Каширському районі зареєстровано 7 нових випадків коронавірусної інфекції (c. Сошичне – 3; с. Хотешів – 2; с. Грудки, с. Раків Ліс – по 1 випадку).
За весь період спостереження COVID-19 виявлено у 1 299 жителів Камінь-Каширщини.
Станом на 17 квітня в Україні зафіксовано 1 936 228 випадки коронавірусної інфекції, в області – 53 183 випадки, що підтверджено лабораторно методом ПЛР.