Під час апаратної наради 19 квітня 2021 року голова райдержадміністрації Ольга Ващук офіційно представила керівникам профільних структурних підрозділів РДА своїх нових заступників – Юлію Подерню-Масюк та Василя Корця.
Відповідні розпорядження очільниця виконавчої гілки влади в районі підписала 15 квітня 2021 року.
– Ці люди – досвідчені фахівці та управлінці, які володіють ситуацією на місцях, орієнтуються у соціально-економічних процесах краю. Сподіваюсь, наша співпраця стане рушійною силою на благо розвитку району, області, в ім’я України, – зазначила Ольга Ващук та побажала новопризначеним заступникам успіхів у реалізації професійних планів та нових ідей.
Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації