Безпекова ситуація України – перед новими викликами та загрозами. А відтак, на всіх рівнях триває обговорення питань, які стосуються розвитку системи територіальної оборони. Вона включає військові та спеціальні заходи, що здійснюються в особливий період. Зокрема, охорону та захист державного кордону, важливих об’єктів та комунікацій, забезпечення умов надійного функціонування органів влади тощо.
Про зазначене вище говорили під час засідання ради оборони Камінь-Каширського району, яке відбулося з ініціативи голови райдержадміністрації Ольги Ващук.
Так, основну увагу зосередили на виконанні вимог відповідного законодавства, готовності до взаємодії, а також організації заходів щодо подальшої діяльності ради оборони району.