Дорогі жителі нашого великого району!
Щиро вітаю Вас і Ваші родини з особливо шанованим, величним святом – Світлим Воскресінням Христовим!
Усі з нетерпінням чекають Великодня, однак вже другий рік поспіль через пандемію доводиться вносити зміни у відзначення християнського свята. Нам потрібно це усвідомити та сприйняти. Адже попри все, ми ще більше навчились вірити.
Напередодні кожен прибрав свою оселю, подвір’я, подбав про благоустрій рідного села чи міста… У нас з’явився час побути наодинці зі своїми думками, поспілкуватися з рідними та близькими. Можливо, це саме ті ліки, які так потрібні нам сьогодні, аби розставити пріоритети у власному житті, знайти спокій у своєму серці.
Воскресіння Христове утверджує перемогу: віри над безнадією, спасіння над безвихіддю, добра над злом і життя над смертю. Тож не забудьмо у Великодній молитві згадати Героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно просимо Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає рідну землю, хто переживає життєві труднощі та негаразди, хто всіма силами бореться з недугами. Своїм воскресінням Христос довів: найважчі біди, які випадають на нашу долю, будуть переможені! Головне – вірити!
Нехай же в ці дні кожна душа сповниться вселенською Христовою радістю, надією на всеосяжну любов і милість Всевишнього. Бажаю всім міцного здоров’я, добра, злагоди, всіх земних щедрот. Нехай із запашною паскою та писанковими барвами у Ваших домівках оселиться мир, достаток і любов. Зі святом!
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!
Голова райдержадміністрації Ольга Ващук