За ініціативи місцевої влади на Камінь-Каширщині проходить просвітницька акція «Подякуй мамі захисника», присвячена Дню Матері, котрий щорічно відзначають у другу неділю травня.
Тож напередодні шанованого свята голова райдержадміністрації Ольга Ващук і міський голова Віктор Пась відвідали сім’ї загиблих Героїв, які проживають на теренах Камінь-Каширської територіальної громади. У рамках поїздки посадовці зустрілися з матерями воїнів АТО/ООС: Галиною Цепух (с. Видерта), Галиною Шеметюк (с. Волиця), Оленою Сотнік (с. Грудки), Марією Приймак (с. Полиці).
Керівники міста і району не оминули обійстя дружини полеглого на Сході Дмитра Герасимика із Видерти, а у селі Ворокомле відвідали Марію Зубач, син якої загинув в Афганістані.
Кожна з цих жінок отримала квіти, матеріальну допомогу, слова підтримки та привітання з нагоди Великодніх свят і Дня матері.
Окрім того, посадовці поклали квіти на могили Героїв.
– День Матері – свято шани, поваги й любові до найдорожчих. В цей день хотілось би низько вклонитися і подякувати їм за турботу, мудрість, витримку і розуміння. Особлива подяка матерям наших воїнів за те, що виховали славних патріотів, які стали творцями нової героїчної сторінки в історії України, – говорить очільниця виконавчої гілки влади в районі Ольга Ващук.